Babiš ukázal bulváru dům, který si sám stavěl. Utrpěl při tom úraz

1. 2. 2014 14:05

Při cestě na Slovensko, kde ministr financí Andrej Babiš (ANO) stanul před soudem kvůli své údajné spolupráci s StB, ale mimo to jednal i s tamními politiky, ukázal bulvárnímu deníku Blesk místa, kde žil. Došlo i na dům, který sám stavěl. Přihodil se mu přitom dokonce úraz, který zapříčinil, že nějakou dobu vůbec neviděl.

Babiš ukázal bulváru dům, který si sám stavěl. Utrpěl při tom úraz
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda hnutí ANO Andrej Babiš
reklama

„Tento řadový dům v Devínské Nové Vsi jsem stavěl vlastníma rukama v letech 1982 až 1985. Dokonce jsem při tom měl úraz. Když jsme dům nahazovali, tak jak jsem míchal, tak mi kámen vystřelil přímo do oka. Týden jsem pak vůbec neviděl,“ prozradil novinám Babiš. Tehdejší slovenští sousedé si pozdějšího miliardáře pamatují a mluví o něm jako o nekonfliktním muži.

Babiš také prozradil, že se narodil v místech, kde dnes sídlí Slovenská televize. Kdysi tam stál dům jeho babičky, který jí byl násilně vyvlastněn. S rodiči pak žil v bratislavském bytě v Grösslingové ulici.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lidé říkají pitomosti, ale to není hybridní válka. Šílený starosta válečník na multikáře Rusku maximálně vyhovuje, vysvětluje bezpečnostní expert

18:01 Lidé říkají pitomosti, ale to není hybridní válka. Šílený starosta válečník na multikáře Rusku maximálně vyhovuje, vysvětluje bezpečnostní expert

Generál v záloze Andor Šándor byl hostem pořadu na serveru Česká média, mj. k tématu hybridní války.…