Babiš vykoupil „Bambuli“. A rozdává

14.12.2015 11:20

Ministr financí Andrej Babiš si v pátek přinesl do Sněmovny na projednávání zákona o zavedení elektronické evidence tržeb (EET) dětskou pokladničku. V propagaci příslušné legislativy jde však ještě dál. Na svém facebookovém profilu oznámil, že zdarma rozdá 1500 těchto dětských hraček. Pražští zájemci se pro ně mohou stavit na Ministerstvu financí, mimopražské obešle šéf státní kasy poštou.

Babiš vykoupil „Bambuli“. A rozdává
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš v pořadu OVM

Ministr financí a šéf hnutí ANO avizoval rozdávání dětských pokladniček již v pátek. „Děti, přejte si tuhle pokladničku pod stromeček. Pokud by rodiče nechtěli nebo neměli peníze, napište, koupím vám ji,“ objevilo se na jeho facebookovém profilu u fotky dětské pokladničky, kterou si přinesl do Sněmovny na projednávání zákona o zavedení elektronické evidence tržeb.

Zdroj: Facebookový profil Andreje Babiše

Uživatelé Facebooku se začali ve velkém o pokladničku hlásit. Objevily se však i pochyby, zda Andrej Babiš dodrží slovo. Šéf státní kasy rozptýlil dohady v neděli před půlnocí, když na svém facebookovém profilu informoval o tom, že vykoupil jednu z prodejen dětských hraček.

„Vykoupil jsem Bambuli a koupil 1500 pokladniček, zítra začnu odesílat prvních 626. Ještě jste si o pokladničku nenapsali? Nevíte, kam zaslat adresu? Ozvěte se mi do dnešních 23 hodin tady do zprávy pro stránku. Kouknu na to v dalších dnech,“ vyzval uživatele sociální sítě.

„A vás, kdo jste z Prahy, bych moc poprosil, stavte se v průběhu týdne pro pokladničku na Ministerstvu financí na recepci, budeme jich tam mít 200 kusů. Napíšu, kdy budou připravené,“ dodal.

Odeslaný screenshot obrázek

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: luš

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tvrdá slova Dominika Duky. Nejmenoval, naznačil. Ale oni se v tom najdou

13:13 Tvrdá slova Dominika Duky. Nejmenoval, naznačil. Ale oni se v tom najdou

Lipovská a Nerušil. Tato jména vyčítají věřící i nevěřící kardinálu Dukovi. Nyní se arcibiskup vyjád…