Babiše ne, Fialu tuplem. Hřib si pustil pusu na špacír, vládě navzdory

03.01.2022 12:54 | Zprávy

Současný pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) pro server PrahaIN.cz uvedl, že nynější podoba magistrátní koalice je optimální. Nechal se také slyšet, že totožný půdorys by mohl fungovat pro další volební období. Odepsal tím možnou spolupráci s ODS nebo nejsilnějším opozičním hnutím, Babišovým ANO. V Praze nyní vládne blok složený z Pirátů, STAN, TOP 09 a Prahy sobě.

Babiše ne, Fialu tuplem. Hřib si pustil pusu na špacír, vládě navzdory
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pražský primátor Zdeněk Hřib
„Současná pražská koalice je v porovnání s těmi předchozími nebývale stabilní a toho si velmi vážím,“ uvedl v rozhovoru pro PrahaIN.cz primátor Hřib. Jen v takovém prostředí je prý možné připravovat a uskutečňovat klíčové projekty. I z tohoto důvodu by rád i v dalším volebním období pokračoval na stávajícím půdorysu koalice.
 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…