Bakala má radost. Nakupoval, hádejte kde

02.06.2020 14:34

Uhlobaron Zdeněk Bakala je novým vlastníkem švýcarského hokejového klubu Lausanne HC. "Sport jsem vždy obdivoval a vidím v něm velký potenciál," uvedl Bakala pro Forbes.cz.

Bakala má radost. Nakupoval, hádejte kde
Foto: Hans Štembera
Popisek: Uhlobaron Zdeněk Bakala

Bakala mimo jiné zkonstatoval, že těžké časy kvůli koronavirové pandemii se nevyhnuly ani profesionálnímu sportu. "Bude se muset obnovit jako řada jiných oblastí podnikání," sdělil Bakala, jenž hokejový klub vlastní společně s hokejistou Petrem Svobodou a ruským podnikatelem Gregorym Fingerem. Bakala uvádí, že hokejový klub stojí na silných základech.

Anketa

Existuje v České republice rasová či národnostní diskriminace?

11%
89%
hlasovalo: 6928 lidí

"Je to skvělý klub s věrnými fanoušky a úžasnou novou halou,“ poznamenal k ekologické hale, která pojme až deset tisíc diváků. Hala je sice v majetku místní samosprávy, ale hokejový klub bude jejím operátorem. Bude tedy moci pořádat všechny akce v rámci dlohodobé smlouvy o pronájmu haly. 

„Petra Svobodu znám už řadu let a velice ho respektuji. Pevně za klubem stojí a já sdílím jeho přesvědčení, že pokud bude mít tým stabilní finanční zázemí, může hodně dokázat,“ dodal Bakala, který se v klubu bude angažovat v rozhodnutích o strategii týmu a dlouhodobém vývoji.

 

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef

RNDr. Alexandr Vondra byl položen dotaz

svoboda slova

Cituji vás: ,,„Pak tu ale máme spoustu věcí označovaných za ‚dezinformační narativ‘ a podobně, kdy je zřejmé, že se toto označení používá jen jako zbraň proti politickým oponentům." Je zajímavé, že to říkáte zrovna vy, když tato vláda, kde je i ODS a ostatně hlavně sám Fiala dost často toto dělá a n...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

O 150 Kč méně. V Polsku. Doufali, že si toho nevšimnete

13:21 O 150 Kč méně. V Polsku. Doufali, že si toho nevšimnete

Že se nakupovat v Polsku už nevyplatí? Možná nesouhlasí Češi, kteří si koupili kilo krůtích prsou v …