Barevná revoluce v Česku. KSČM chce vymazat fialovou

26.07.2022 14:44 | Bleskově
autor: jma

KSČM došla trpělivost s vládou Petra Fialy a přichází s iniciativou „Vymažeme fialovou“. V rámci celoroční kampaně, která bude zahrnovat i podzimní komunální volby chce KSČM vyzývat nespokojené občany k účasti na akcích KSČM proti Fialově kabinetu.

Barevná revoluce v Česku. KSČM chce vymazat fialovou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Protest pořádaný KSČM proti zdražování, nárůstu chudoby, poklesu životní úrovně i proti neochotě vlády tuto situaci řešit

Komunistická strana Čech a Moravy zahájila celoroční kampaň se sloganem „Vymažeme fialovou“, kterým KSČM „důrazně odmítá“ politiku vládní koalice.

„Kampaň, která bude pokračovat i po podzimních volbách, bude mimo jiné vyzývat občany k účasti na akcích KSČM proti vládě Petra Fialy, která nejenže neplní předvolební sliby, ale stále více dává najevo, že zájmy občanů České republiky pro ni rozhodně nejsou na prvním místě,“ uvádí KSČM na svém facebooku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Co si myslíte o koalici SPOLU?

Jste pro aby byla zachována? Nebo myslíte, že bez ní na tom bude ODS líp?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babiš zdědil po Fialovi fungující ekonomiku? Švihlíková rozbila mýty. Vytáhla rok 2019

20:52 Babiš zdědil po Fialovi fungující ekonomiku? Švihlíková rozbila mýty. Vytáhla rok 2019

Ekonomka Ilona Švihlíková popsala, v jakém stavu se podle ní nachází česká ekonomika. Její hodnocení…