Bárta: Na šéfa NKÚ má šanci Fuksa. Má dobré vztahy s Kalouskem

13. 6. 2012 11:13

Odsouzený Vít Bárta se na své oficiální webové stránce pozastavuje nad úterní bouřlivou debatou o nominaci na šéfa NKÚ. Kandidát Fuksa má podle Bárty velké šance, neboť má velmi dobré vztahy se silným Miroslavem Kalouskem (TOP 09).

Bárta: Na šéfa NKÚ má šanci Fuksa. Má dobré vztahy s Kalouskem
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Vít Bárta
reklama

V úterý jednal poslanecký klub ODS o nominaci šéfa Nejvyššího kontrolního úřadu, aby prošel dohodou v koalici. Diskutovaná jména jsou podle Víta Bárty dvě. Zdeňka Horníková a Ivan Fuksa, podporovaný předsedou Poslaneckého klubu ODS Petrem Tluchořem.

Fuksa má údajně velké šance, neboť má velmi dobré vztahy s ministrem Kalouskem. „Zároveň tluchořovské křídlo při nedávné volbě předsedy klubu ODS ukázalo svou velkou sílu devatenácti hlasů na podporu Tluchoře jako předsedy klubu ODS,“ píše Bárta.

Pokud prý Tluchoř začne se svým týmem zlobit, má Nečas velký problém. „Sečteno, podtrženo, nejsilnější z této hry jako vždy vylézá Kalousek a nejslabší zrádce všeho, za co VV bojovaly, Karolína Peake.“

Na závěr Bárta připomíná odvolání Fuksy. Důvodem je „lumpárna Dřevěné knihy, což bylo velké úsilí Věcí veřejných po celý loňský rok,“ míní.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jno
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hájím občany, boj exekutorů o zrno mě nezajímá. Budeme se dál bát? Propouštění, dluhy. Patrik Nacher řeší palčivý problém mnoha Čechů

18:00 Hájím občany, boj exekutorů o zrno mě nezajímá. Budeme se dál bát? Propouštění, dluhy. Patrik Nacher řeší palčivý problém mnoha Čechů

ROZHOVOR ParlamentníListy.cz vám přinášejí rozhovor s poslancem a pražským zastupitelem za hnutí ANO…