Bárta má spoustu svědků, ale u předání obálky nikdo nebyl, diví se Kočí

02.03.2012 21:53 | Zprávy
autor: joh

Bývalá poslankyně Věcí veřejných Kristýna Kočí se ze svědkyně v případu uplácení ze strany Víta Bárty stala poškozenou. V praxi tak Kočí může nahlížet do spisu a číst výpovědi ostatních zúčastněných. Co očekává od soudu, řekla serveru Aktuálně.cz.

Bárta má spoustu svědků, ale u předání obálky nikdo nebyl, diví se Kočí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalá poslankyně Kristýna Kočí

„Jediné, v co mohu doufat je, že soud bude rozhodovat skutečně nezávisle na tlaku médií nebo tlaku ze strany politiků. A pak věřím, že se přikloní k tvrzení, že se mě Vít Bárta pokusil uplatit,“ shrnuje Kočí svůj postoj těsně před soudním řízením.

Z pozice svědka poškozenou

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…