Bartoško a Dyku, vy odporné bytosti, nadává bloger kvůli Zemanovi

1. 11. 2016 7:02

Do ostré kritiky skupiny umělců v čele s Jiřím Bartoškou a Vojtěchem Dykem, kteří vyzvali k občanskému neklidu, se na svém facebookovém profilu pustil politik Strany svobodných občanů Luboš Zálom.

Bartoško a Dyku, vy odporné bytosti, nadává bloger kvůli Zemanovi
Foto: Archiv LZ
Popisek: Luboš Zálom, lídr koalice Svobodných a Soukromníků, Středočeský kraj
reklama

Svěřil se s tím, že mu vadí, jak tady roste moc státu. „Jak se nám vláda neustále plete do života, kolik peněz nám krade prostřednictvím daní, co všechno nám zakazuje či přikazuje; vadí mi, že z naší nezávislé země učinili naši politici jen poslušného vazala Brusele. Vadí mi všudypřítomná indoktrinace socialismem. Vadí mi Babišův korporátní fašismus, který pro tuto zemi přichystal,“ uvedl.

Má prý mnoho důvodů být neklidným a velmi naštvaným občanem.

„Ale co z toho vadí Bartoškovi a Dykovi??“ ptá se a hned si odpovídá: „Právě že vůbec nic.“

„Naopak: s většinou z toho tito lidé, a vlastně takřka celá kulturní fronta, souhlasí. A z pozice své samozvané autority nám soustavně říká, že všechny tyto věci, celý ten soustavný posun k totalitnímu eurosocialismu, je vlastně v pořádku,“ píše Zálom.

A pokračuje: „A celý ten neklid, ke kterému nás tato banda pokrytců nabádá, má mít jen jediný důvod: legitimně, v přímé volbě zvolený prezident, dělá legitimní politiku v souladu s ústavou této země! Ovšem v rozporu s tím, co si přeje kulturní fronta - tedy lidé, kteří žádný politický mandát nemají a nikdy je nikdo nikam nezvolil,“ napsal Zálom a vyzval: „Nedělejme těmto lidem užitečné idioty. Buďme neklidní a naštvaní občané. Ale spíše na ty, kteří nám kradou naši svobodu. A tedy i na ty, kteří to podporují,“ napsal Zálom s tím, že terčem naší naštvanosti by tedy logicky měli být i pánové Bartoška a Dyk. „A další z jejich klubu pokrytců,“ podotkl.

„A já jsem naštvaný navíc i proto, že se tady těmto odporným bytostem musím zastávat prezidenta, kterého jsem vůbec nevolil a vlastně ho jako osobnost vůbec nemám rád,“ dodal Zálom závěrem.

Celý text příspěvku Luboše Záloma na jeho facebookovém profilu:

Herci, spisovatelé a další zástupci kulturní fronty, v čele s Jiřím Bartoškou a Vojtěchem Dykem (kdo to vůbec je?) vyzvali veřejnost k občanskému neklidu.

OK, dobře. Jsem tedy neklidný občan.

Vadí mi, jak tady roste moc státu, jak se nám vláda neustále plete do života, kolik peněz nám krade prostřednictvím daní, co všechno nám zakazuje či přikazuje; vadí mi, že z naší nezávislé země učinili naši politici jen poslušného vazala Brusele. Vadí mi všudypřítomná indoktrinace socialismem. Vadí mi Babišův korporátní fašismus, který pro tuto zemi přichystal.

Mám mnoho důvodů být neklidným a velmi naštvaným občanem.

Ale co z toho vadí Bartoškovi a Dykovi??

Právě že vůbec nic.

Naopak: s většinou z toho tito lidé, a vlastně takřka celá kulturní fronta, souhlasí. A z pozice své samozvané autority nám soustavně říká, že všechny tyto věci, celý ten soustavný posun k totalitnímu eurosocialismu, je vlastně v pořádku.

A celý ten neklid, ke kterému nás tato banda pokrytců nabádá, má mít jen jediný důvod: legitimně, v přímé volbě zvolený prezident, dělá legitimní politiku v souladu s ústavou této země! Ovšem v rozporu s tím, co si přeje kulturní fronta - tedy lidé, kteří žádný politický mandát nemají a nikdy je nikdo nikam nezvolil.

Nedělejme těmto lidem užitečné idioty.

Buďme neklidní a naštvaní občané. Ale spíše na ty, kteří nám kradou naši svobodu. A tedy i na ty, kteří to podporují. Terčem naší naštvanosti by tedy logicky měli být i pánové Bartoška a Dyk. A další z jejich klubu pokrytců.

A já jsem naštvaný navíc i proto, že se tady těmto odporným bytostem musím zastávat prezidenta, kterého jsem vůbec nevolil a vlastně ho jako osobnost vůbec nemám rád.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Češi jsou národ debilů! Hrdinka Milionu chvilek hodnotí spoluobčany

20:22 Češi jsou národ debilů! Hrdinka Milionu chvilek hodnotí spoluobčany

Žena, která vyhrála prvoinstanční soud proti Andrejovi Babišovi, Jana Filipová, se podívala na duši …