Barvička Hřiba nevzrušuje. V baru Techtle Mechtle byl v minulosti taky

01.08.2020 15:00

Pražský primátor Hřib ve vysílání rádia Impuls řekl, že ho předpokládaná žlutá barva na korona-semaforu pro Prahu nevzrušuje. „Zase tak moc to neznamená. I když budeme žlutí, tak se nestane vůbec nic. Opatření jsme vydali na začátku tohoto týdne. Šlo o roušky v lékárnách a v čekárnách u lékařů," uvedl ve vysílání rozhasové stanice, kterou v minulosti koupil Andrej Babiš.

Barvička Hřiba nevzrušuje. V baru Techtle Mechtle byl v minulosti taky
Foto: Screen ČT24
Popisek: Zdeněk Hřib v Interview ČT24
reklama

Anketa

Chcete, aby Česká republika ratifikovala Istanbulskou úmluvu?

2%
98%
hlasovalo: 28251 lidí
Semafor resortu zdravotnictví Hřib kritizuje: „V podstatě jde o subjektivní názor ministerstva. Podle toho, jak se o víkendu vyspí, takový budete mít v pondělí semafor.“ Čelný představitel metropole zároveň přiznal, že v minulosti navštívil klub Techtle Mechtle, ze kterého se stalo ohnisko koronaviru.

Počty nakažených koronavirem v Česku i nadále rostou. Vedle Karviné, jež je považována za ohnisko, stoupají případy i v Praze, ale také v Jihlavě.

„My určitě počítáme s tím, že k nasazení roušek přistoupíme i v tramvajích a v autobusech, hned jak to klimatická situace dovolí,” sdělila ředitelka krajských hygieniků Zdeňka Jágrová s tím, že v posledních dnech v Praze významně narostl počet nakažených.

Praha má na národním semaforu žlutou barvu, ale pirátský primátor Hřib se kvůli tomu zlobí na vládu, protože má dojem, že situace v Praze se nijak významně neliší od situace v jiných regionech.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tomáš A. Nový
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Loď migrantů pluje do Evropy. Jeden vytáhne mobil, další doklady, zbylí kreditky. Pak udělají absolutně nečekanou věc. A ještě se u toho nahrají

9:40 Loď migrantů pluje do Evropy. Jeden vytáhne mobil, další doklady, zbylí kreditky. Pak udělají absolutně nečekanou věc. A ještě se u toho nahrají

Veřejnoprávní a tzv. mainstreamová média se po celé Evropě tématu nelegální migrace vyhýbají. Ne tak…