Benešov děkoval gentlemanům silnic

11.8.2017 7:11 odp.

Starosta města Benešov osobně poděkoval za příkladné poskytnutí první pomoci při tragické dopravní nehodě dvěma mužům, kteří obdrželi i ocenění Gentleman silnic. Na začátku loňského srpna přímo v Benešově došlo ke dvěma dopravním nehodám, které způsobil v jeden den bezprostředně po sobě devatenáctiletý řidič.

Benešov děkoval gentlemanům silnic
Foto: wikipedia
Popisek: Benešov

Svou bezohlednou jízdou způsobil smrt jednoho člověka a zranění dalších čtyř osob. U příležitosti předání ocenění Gentleman silnic starosta poděkoval dvěma oceněným mužům, kteří prokázali osobní odvahu a poskytli první pomoc při této tragické nehodě. „Jsem nesmírně rád, že jsem mohl osobně být při této události a oběma oceněným jménem města poděkovat. Vážím si toho, že se nezalekli, nezpanikařili a svým jednáním projevili nejen velkou dávku odvahy, ale snahou pomoci jinému i velkou dávku lidskosti,“ řekl starosta Benešova Petr Hostek.

Starosta také předal oceněným děkovné listy, pamětní medaile a poukázky na pohonné hmoty ve výši 3.000 korun pro každého z oceněných. „Bohužel, nic už nesmaže následky této nehody, které se staly pro oběť a její rodinu zcela fatálními, ale jsem rád, že jsme dnes mohli alespoň tímto způsobem poděkovat slušným lidem, kteří neváhali pomoci jiným,“ doplnil starosta.  

 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Barbora Richterová

Vaše rady nad zlato

Dobrý den, nemáte to jako politici lehké, na druhou stranu, jste za vodou, takže mimo realitu běžných lidí. Myslíte, že rady typu, více se oblečtě, méně se koupejte v teplé vodě... jsou k něčemu jinému, než že pobouří lidi? Ono to totiž vypadá, že vám úplně chybí sociální cítění nebo nevim.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Odporná xenofobie. Kolektivní vina!“ Konec všech Rusů v EU? Zlomová výzva z Pobaltí narazila v ČR

19:22 „Odporná xenofobie. Kolektivní vina!“ Konec všech Rusů v EU? Zlomová výzva z Pobaltí narazila v ČR

Estonsko a Finsko chtějí, aby Evropa přestala Rusům udělovat turistická víza. Podle nich by nemělo b…