Bidena potřebujeme, zničí USA zevnitř. Už Usáma to věděl...

27.08.2021 19:27 | Zprávy
autor: rak

Jeden ze zakladatelů islamistické teroristické organizace Al-Káida Usáma Bin Ládin již v roce 2010 doufal, že by se Joe Biden mohl stát prezidentem Spojených států. Známý islámský terorista před Bidenem nevaroval (zatímco před Barackem Obamou ano), a ještě vyzýval, aby Bidena ostatní bojovníci ušetřili – doufal totiž v to, že Spojené státy rozloží místo islamistů sám Biden. „Přivede Spojené státy do krize,“ předpovídal Bin Ládin v dopise, na nějž upozornil The New York Post.

Bidena potřebujeme, zničí USA zevnitř. Už Usáma to věděl...
Foto: repro Youtube
Popisek: Joe Biden

Zakladatel Al-Káidy, který byl kvůli svému napojení na teroristy zodpovědné za útoky z 11. září 2001 jedním z nejhledanějších zločinců světa, Bidenovo prezidenství předpověděl roku 2010, když popisoval, koho mají nechat teroristé v čele Spojených států, kdyby se jim podařilo odstranit tehdejšího prezidenta Baracka Obamu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

K uprchlíkům

Tvrdíte, že naše ekonomické možnosti v souvislosti s pomocí uprchlíkům nejsou nekonečné. Podle bývalé vlády jsou pro nás ale uprchlíci ekonomickým přínosem. Je to tak nebo není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Centrum pro špatné názory” stále žije na vnitru. Toto ho čeká

4:46 „Centrum pro špatné názory” stále žije na vnitru. Toto ho čeká

Na Ministerstvu vnitra od roku 2017 funguje Centrum proti hybridním hrozbám – útvar, který měl chrán…