Bidena potřebujeme, zničí USA zevnitř. Už Usáma to věděl...

27.08.2021 19:27 | Zprávy
autor: rak

Jeden ze zakladatelů islamistické teroristické organizace Al-Káida Usáma Bin Ládin již v roce 2010 doufal, že by se Joe Biden mohl stát prezidentem Spojených států. Známý islámský terorista před Bidenem nevaroval (zatímco před Barackem Obamou ano), a ještě vyzýval, aby Bidena ostatní bojovníci ušetřili – doufal totiž v to, že Spojené státy rozloží místo islamistů sám Biden. „Přivede Spojené státy do krize,“ předpovídal Bin Ládin v dopise, na nějž upozornil The New York Post.

Bidena potřebujeme, zničí USA zevnitř. Už Usáma to věděl...
Foto: repro Youtube
Popisek: Joe Biden

Zakladatel Al-Káidy, který byl kvůli svému napojení na teroristy zodpovědné za útoky z 11. září 2001 jedním z nejhledanějších zločinců světa, Bidenovo prezidenství předpověděl roku 2010, když popisoval, koho mají nechat teroristé v čele Spojených států, kdyby se jim podařilo odstranit tehdejšího prezidenta Baracka Obamu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Prodej Agrofertu

Srovnáte prodej Explosie s Agrofertem. Ale ač nejsem pro prodej Explosie ani nechci hájit Babiše, cožpak je Agrofert státní? A jestli ne, tak proč by měl kdokoliv prodávat soukromý podnik a pak z něj dotovat stát?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Už je to zase tady. Strašidlo oživené stávkou v ČT

4:44 Už je to zase tady. Strašidlo oživené stávkou v ČT

Zaměstnanci České televize budou stávkovat a důsledky pocítí i diváci. ParlamentníListy.cz kromě pře…