Bitva o Čínu: K Moravcovi dorazí šéfové komunistů a ODS

02.11.2014 6:22 | Zprávy
autor: mp

Hlavními hosty nedělních Otázek Václava Moravce budou předseda ODS Petr Fiala a předseda komunistů Vojtěch Filip. Vrátí se k oslavám státního svátku na Hradě, a stranou jejich pozornosti nezůstane ani vystupování prezidenta Zemana při návštěvě komunistické Číny. Do studia zavítá také ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD), který promluví o česko - čínských obchodních vztazích a státní energetické koncepci.

Bitva o Čínu: K Moravcovi dorazí šéfové komunistů a ODS
Foto: Hans Štembera
Popisek: Moderátor Václav Moravec

Především z řad pravice si prezident Zeman v poslední době vysloužil víc než jeden slovní políček. Ať už za to, jak se zachoval při oslavách státního svátku 28. října, na které nepozval dva rektory vysokých škol, nebo za hodnocení situace na Ukrajině, kde dává jednoznačně najevo, že věří tvrzením Ruska.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co přesně od Macinky očekáváte?

On se přeci už nějak rozhodl k iniciativě PUR L přistoupil. Není žádost o vysvětlení jen laciné gesto, které vlastně nic nezmění? Proč vůbec jste v této vládě, když hlavně co se týká obrany a bezpečnosti tak nenaplňujete vůbec vaše předvolební sliby?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústavní právník: A co chce Pavel s Babišem projednávat?

18:24 Ústavní právník: A co chce Pavel s Babišem projednávat?

Ústavní právník a advokát Jaroslav Kuba rozebírá nápad Petra Pavla na pravidelné schůzky s premiérem…