Bobošíková chce omluvu od slovenského ministra kvůli Rytířovu titulu

03.07.2012 16:28 | Zprávy
autor: joh

Strana Jany Bobošíkové Suverenita žádá omluvu od slovenského ministra vnitra Roberta Kaliňáka. Ten zpochybnil platnost titulu členka strany Jana Rytíře, jelikož jej získal na slovenské škole, ve které byl zatčen rektor a zpochybněny platnosti některých absolventských prací.

Bobošíková chce omluvu od slovenského ministra kvůli Rytířovu titulu
Foto: Ladislav Carda
Popisek: Jana Bobošíková rozhodně nemá pocit, že její generace vyrostla na nezdravých potravinách

„Suverenita musí opětovně odmítnout pokus zpochybnit vědecký titul Jana Rytíře. Skutečnost, že pod obhajobu jeho disertační práce se podepsal i někdo, kdo se jí nezúčastnil, vypovídá něco o poměrech na příslušné škole, ale nic o jednání JUDr. Rytíře samotného,“ píše se v prohlášení.

Suverenita zdůrazňuje, že Rytíř svou práci řádně vypracoval i obájil a to, koho bude mít v komisi, rozhodně ovlivnit nemohl. Podle strany má také právník dlouhou praxi, tudíž od nikoho opisovat nemusel.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Domácí násilí

Opravdu jste klesl tak hluboko a dopustil jste se domácího násilí? Nemyslíte, že byste to vše měl urychleně vysvětlit? A jestli se prokáže, že ano, rezignujete? To je to nejmenší, co byste měl vy nebo kdokoliv v takovém případě udělat. Podle mě by takové lidé měli i sedět.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tenistka Nosková na Hrad! Podle Kellera samá pozitiva

20:00 Tenistka Nosková na Hrad! Podle Kellera samá pozitiva

NEKOREKTNĚ S KELLEREM „Na rozdíl od Danuše Nerudové je mladá a krásná. Na rozdíl od Petra Pavla už n…