Britové z EU odcházejí, Němci jsou spokojení

24.06.2016 21:15 | Zprávy
autor: mp

Zatímco se EU kvůli Velké Británii výrazně otřásá, Němci dali v průzkumu najevo, že jsou v Unii spokojení. A to dokonce nejvýrazněji v celé historii země.

Britové z EU odcházejí, Němci jsou spokojení
Foto: wikipedia
Popisek: Německá vlajka.

„V průzkumu 45 procent dotázaných uvedlo, že členství Německa v Unii přináší zemi převážně výhody. Vůbec poprvé je tato skupina větší než počet lidí přesvědčených, že výhody a nevýhody začlenění do EU jsou vyvážené; tento názor zastává 38 procent Němců. Převažující nevýhody vidí v členství země v Unii 14 procent Němců,“ ohlásila ČTK.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Nezvolení

Dobrý den pane poslanče. Stěžujete si, že jste nebyl zvolen do funkce místopředsedy poslanecké sněmovny díky vládním poslancům. Můžete mi vysvětlit, proč Vás nevolilo víc než 20 poslanců z vašeho spektra ?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Strach, že Letná bude průšvih. Jak se nenechat oblbnout Milionem chvilek

12:09 Strach, že Letná bude průšvih. Jak se nenechat oblbnout Milionem chvilek

„Letná bude praskat ve švech,“ sliboval předseda Milionu chvilek Mikuláš Minář minulý týden ohledně …