Brno oslaví den Romů: Bude fotbal, věštírna i hudba

31.03.2016 10:57 | Zprávy

Koncerty tradiční i současné romské hudby, módní přehlídky, workshopy pro děti, taneční vystoupení, věštkyně, ochutnávky romské kuchyně nebo debata na Masarykově univerzitě. Letošní oslavy Mezinárodního dne Romů v Brně opět proběhnou jako celý Týden romské hrdosti a stanou se tak největší oslavou svátku Romů v České republice.

Brno oslaví den Romů: Bude fotbal, věštírna i hudba
Foto: automotodrom.cz
Popisek: Automotodrom Brno

Oslavy začnou už v pondělí 4. dubna v městském parku Lužánky, kde se každý rok vážou stužky na strom tolerance,“ řekla jedna z organizátorek, Ivona Parčiová z IQ Roma servisu. „Letos ale připravujeme program na celé odpoledne včetně cirkusového vystoupení, koncertu kapely Čohanas, SRNM Olomouc nebo workshopů pro děti.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tomáš A. Nový

Kdo povládne

Od úterý budeme mít nového premiéra, podle všeho ale vládu ne a kdo ví, kdy vláda bude. To budeme jako bez vlády? Nebo bude nový premiér mít pod sebou končící ministry v demisi, kteří jsou ale úplně z jiného politického tábora? Děkuji za odpověď.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Slováci jsou naši bratři. A jak jste se k nim chovali? Ševčík tvrdě utnul Havla

21:18 Slováci jsou naši bratři. A jak jste se k nim chovali? Ševčík tvrdě utnul Havla

V pořadu 360° na CNN Prima News se strhla ostrá hádka o první zahraniční cestu předsedy Sněmovny Tom…