Budoucí senátor je terčem útoku. Hnus, vzkazuje ČSSD

23.03.2012 10:46 | Zprávy

Starosta Meziříčí a kandidát na senátora za ODS Jiří Částečka se pěkně naštval. Po „jeho“ městě mu totiž koluje e-mail s podpisem zastupitele ČSSD Petra Urbánka, ve kterém autor obviňuje vedení města z nezákonných praktik.

Budoucí senátor je terčem útoku. Hnus, vzkazuje ČSSD
Foto: hns
Popisek: Fotokoláž.

 V e-mailu se dopodrobna popisuje údajné pachtování místní „ódéesácké mafie“ s jedním z bývalých členů sociální demokracie s cílem výhodného získávání městských zakázek. Asi nejvíc napadá právě čelního představitele města a budoucího kandidáta na senátora.

„Můj právník pracuje na tom, abychom mohli podat trestní oznámení pro pomluvu. Já i moje rodina se cítíme být poškození a budeme se bránit. Jsou to věci, které se před volbami opakují, reaguji na to pokaždé stejně. Jsem přesvědčený o tom, že mě chce někdo poškodit v souvislosti s volbami,“ uvedl Jiří Částečka, starosta Meziříčí pro ParlamentniListy.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Reparace

Pokud má být uzavřen mír mezi Ruskem a Ukrajinou souhlasíte nebo nesouhlasíte s tím, že Rusko musí Ukrajině zaplatit válečné škody ve formě reparací?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prohráli jsme volby? Balíme spacáky a hurá na Kavčí hory. Žantovský natvrdo o „lepšolidech“

9:07 Prohráli jsme volby? Balíme spacáky a hurá na Kavčí hory. Žantovský natvrdo o „lepšolidech“

TÝDEN V MÉDIÍCH Neúspěšní politikové umějí vyvolávat televizní krize. Ačkoliv se zaštiťují bojem o s…