Bylo by snazší spolupracovat na magistrátu s pravicovými politiky, přiznal Svoboda

23.11.2011 10:35 | Zprávy

Primátor Prahy Bohuslav Svoboda (ODS) začal vyjednávat s TOP 09 jen krátce poté, co předseda pražské ODS Boris Šťastný navrhl konec koalice s ČSSD na magistrátu hlavního města. Hospodářské noviny informují, že se Svoboda sešel ještě v pondělí s lídrem pražské TOP 09 Zdeňkem Tůmou a Tomášem Hudečkem, který vede klub strany.

Bylo by snazší spolupracovat na magistrátu s pravicovými politiky, přiznal Svoboda
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bohuslav Svoboda
Svoboda zatím věří, že jej Boris Šťastný podporuje. HN ale poukazují na to, že Šťastný může chtít Svobodu nahradit. Svoboda si nedokáže přestavit, že by hlasoval pro zachování koalice ODS a ČSSD pod podmínkou, že bude nahrazen. Záleželo by to na dodržení stávajícího politického programu.

V ODS jsou dva proudy, které spolu názorově soupeří

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vfe

Mgr. Michaela Šebelová byl položen dotaz

Proč jste změnu nenavrhla už nyní?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Sebelova-STAN-Asistovanou-reprodukci-pro-single-zeny-a-lesbicke-pary-780602 A co mě zajímá ještě víc, máte v plánu i zvýšit věk, kdy ji bude moci provést? Děkuji. Saudová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Dojeli na to.“ Ošklivé vysvědčení pro Fialu od známých osobností

4:40 „Dojeli na to.“ Ošklivé vysvědčení pro Fialu od známých osobností

„Nejoblíbenější politik ODS? Přeběhlík od Pirátů Lipavský. To je fakt šokézní. Tato vláda dojela i n…