Bývalý policejní prezident Stanislav Novotný v roli moderátora pořadu Na prahu změn

11.11.2018 11:57

Povaha a podoba euroatlantické civilizace se mění takřka před očima. Celý svět se dostává do nového pohybu. Je zřejmé, že tento pohyb má a bude mít značný vliv na život každého z nás a na naše národní bytí uprostřed Evropy. O projevech nastupující doby a o důsledcích viditelných i méně viditelných proměn si v pořadu Na prahu změn povídá s výraznými českými osobnostmi bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií Stanislav Novotný.

Bývalý policejní prezident Stanislav Novotný v roli moderátora pořadu Na prahu změn
Foto: ParlamentníListy.cz
Popisek: Bývalý policejní prezident Stanislav Novotný
reklama

Pořad přináší v přímém přenosu banskobystrický Slobodný vysielač každé pondělí od 20:30 a představuje tak příspěvek k intenzivní komunikaci mezi Čechy a Slováky. ParlamentníListy.cz budou relace sledovat.

Anketa

Chcete společnou armádu EU, po které volá Emmanuel Macron?

6%
94%
hlasovalo: 19467 lidí

V pondělí 12. listopadu povede Stanislav Novotný rozhovor s publicistou, politikem, hudebníkem a bývalým ředitelem politického odboru Kanceláře prezidenta republiky Ladislavem Jaklem. 

 Dosavadní rozhovory z cyklu Na prahu změn naleznete zde.

„Povaha a podoba euroatlantické civilizace se mění takřka před očima. Celý svět se dostává do nového pohybu. Je zřejmé, že tento pohyb má a bude mít značný vliv na život každého z nás a na naše národní bytí uprostřed Evropy. Nové procesy se musíme snažit pochopit v celé jejich složitosti. A proto chci společně přemýšlet o dobrých otázkách a poptávat dobré odpovědi. Chci se ptát napříč spektrem názorů výrazných a zajímavých osobností, a to od těch nezaslouženě málo známých až po protřelé mediální hvězdy. V pořadu budou převažovat lidé nekonformní, bystří, lidé s analytickými schopnostmi či dobrým pozorovacím talentem. Lidé se zkušenostmi a faktickým vzděláním. Ti nám mohou pomoci lépe vidět,“ řekl naší redakci Stanislav Novotný, který je rovněž častým respondentem rozhovorů naší redakce.

A proč zrovna on na Slobodném vysielači? „Protože pánové ze SV odvedli velký kus práce a své nemainstreamové rádio značně zprofesionalizovali. Chci napomoci přetváření jejich vysílání na česko-slovenské hledání souvislostí. Navíc mezi námi neleží posluchačsky nepřekonatelná jazyková bariéra a víc hlav víc ví. Patnáct milionů je více než deset,“ dodal Novotný pro ParlamentníListy.cz.

Fotogalerie: - Krameriova cena

Jan Petránek
Ondřej Neff
Jaroslav Plesl
Předání prvního ročníku Krameriovy ceny za nezávis...
Předání prvního ročníku Krameriovy ceny za nezávis...
Předání prvního ročníku Krameriovy ceny za nezávis...

Stanislav Novotný (* 18. července 1960[1]) je český právník, občanský aktivista, spoluzakladatel Křesťanskodemokratické strany, zakladatel Úřadu pro dokumentaci a vyšetřování zločinů StB, (nyní Ústav pro studium totalitních režimů), ředitel Úřadu vyšetřování ČR, v letech 1993–1994 prezident Policie ČR v hodnosti plk., v letech 1994-2013 ředitel České křesťanské akademie. Podnikatel a publicista. Od roku 2015 předseda Asociace nezávislých médií.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: tan
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Soros posílá 220 milionů dolarů do černošských organizací. Český politik tuší, co za tím je

21:45 Soros posílá 220 milionů dolarů do černošských organizací. Český politik tuší, co za tím je

Multimiliardář George Soros se rozhodl „investovat“ 220 milionů dolarů do černošských organizací a v…