Bývalý šéf Trumpovy komunikace promlouvá: V Bílém domě jsou lidé, kteří se snaží přivodit prezidentův pád

13.08.2017 18:46 | Zprávy

Bývalý šéf komunikace Bílého domu Anthony Scaramucci míní, že v úřadu prezidenta Donalda Trumpa jsou lidé, kteří proti němu brojí a snaží se přivodit jeho pád. Scaramucci se tak vyjádřil v televizi ABC News, informují o tom pak nejen zahraniční média.

Bývalý šéf Trumpovy komunikace promlouvá: V Bílém domě jsou lidé, kteří se snaží přivodit prezidentův pád
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Donald Trump

Scaramucci byl odvolán v červenci kvůli svým ostrým verbálním výpadům proti kolegům. V médiích dnes promluvil poprvé. 

„Ve Washingtonu se děje to, že prezident nezastupuje třídu politického establishmentu, takže někteří lidé z nějakého důvodu rozhodli, že se ho zbaví,“ uvedl Scaramucci, jenž se domnívá, že přímo ve Washingtonu jsou skupinky, které nemusejí nutně sdílet zájmy prezidenta ani jeho program. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef

Filip Turek byl položen dotaz

Kdo vás poškozuje?

Podle mě to ani není potřeba, jelikož vy se poškozujete svými činy a chováním sám. Nemyslíte? A to, že chcete odevzdat řidičák, není to jen předvolební gesto, které pak nenaplníte? Protože, co vám brání ho odevzdat už teď, když jste se k té rychlé jízdě, která je o papíry, vlastně už dávno přiznal?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Američané, Turci, Maďaři a Slováci prý vyhodili Zelenského od stolu

8:10 Američané, Turci, Maďaři a Slováci prý vyhodili Zelenského od stolu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj se sice účastnil slavnostní večeře členských států NATO, al…