ČT se vybarvila, přesně podle Goebbelse. Docent Valenčík sepsal, co zvádli napáchat za jediný večer

20.07.2018 15:06 | Zprávy
autor: nab

Ekonom Radim Valenčík se na svých webových stránkách pohoršuje nad pořadem, který Česká televize v rámci Horizontu na ČT24 zařadila a jenž nese název „Češi jako nejvíce rasistický národ“. Podle jeho slov se jedná o naprosto absurdní pořad, přesně dle Goebbelse, orientovaný proti SPD a celé naší zemi. V souvislosti s tím zmínil i nedávná slova nizozemského ministra zahraničí Stefa Bloka, který údajně pronesl cosi o rasistické Praze.

ČT se vybarvila, přesně podle Goebbelse. Docent Valenčík sepsal, co zvádli napáchat za jediný večer
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radim Valenčík

Ovšem podle Valenčíka to není jediné aktuální selhání České televize, která se podle něj po setkání Putin–Trump pěkně vybarvila. „Ještě v 18.30 na ČT24 zase hovořila o ‚nezvratných důkazech‘, že za novičokem stojí Rusové. Přitom, jak dokonce informovala již většina našich mainstreamových medií před několika hodinami před tímto pořadem, to dementovalo britské ministerstvo vnitra,“ připomněl ekonom.

Holt „naše ČT“, povzdechl si Valenčík a dodal, že něco takového je na vyhazov či přinejmenším na pořádnou pokutu těm, co takové pochybení (účelovou manipulaci?) dopustili. „Nejlépe celý ten prohnilý spolek rozpustit a nenutit nás ho platit,“ rozčiloval se.

Co mu však kromě vysílání veřejnoprávní České televize pohlo žlučí, bylo i vyjádření nizozemského ministra zahraničí Bloka ve smyslu, že je Praha extrémné rasistickým a pro migranty životu nebezpečným místem. „Kdyby migranti jiné barvy pleti přišli do Prahy nebo Varšavy, pravděpodobně by je tam zbili,“ tak se prý na nedávném uzavřeném setkání vyjádřil nizozemský ministr zahraničí Stef Blok.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

20:31 „Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

Předseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura (SPD) se v pátek 26. června 2026 během dvoudenní konferen…