Čekají nás minimálně tři těžké týdny. Psychicky i fyzicky, varuje Šlachta

28.02.2021 11:30

Od pondělí začne na území České republiky platit tvrdý lockdown. „Čekají nás minimálně tři těžké týdny. Psychicky i fyzicky,“ píše ve svém příspěvku na sociální síti bývalý policista Robert Šlachta (Přísaha), který kritizuje především nekoncepčnost jednání vlády a sněmovny. I to, že mu omezení pohybu obyvatel mezi okresy opět znemožnilo setkávání se s občany.

Čekají nás minimálně tři těžké týdny. Psychicky i fyzicky, varuje Šlachta
Foto: Hans Štembera
Popisek: Robert Šlachta
reklama

Na nových tvrdých restrikcích Šlachtu předvším mrzí, že nemůže jezdit oslovovat voliče do krajů. „Asi víte, co se stane od pondělí. Bohužel kvůli vládním opatřením na omezení pohybu musíme zrušit i naše drive-in stánky, které jsme plánovali na příští týden. Měl to být náš poslední týden. Pardubice. Hradec. Olomouc. Ostrava. Zlín. A spousta dalších míst,“ uvedl.

„Moc mě mrzí, že se s vámi nesetkám. Zvlášť mě štve, že se nedostaneme do Ostravy, protože tam nám setkání překazila situace už podruhé,“ zalitoval politik.

„Čekají nás minimálně tři těžké týdny. Psychicky i fyzicky. Nejtěžší to určitě bude pro všechny lidi v nemocnicích. Vážím si jejich práce a nechci žádným způsobem ohrozit naše zdravotnictví,“ pokračuje Šlachta.

Nešetřil kritikou na adresu vlády a poslanců. „Včera jsem vám psal, jak strašně mi vadí nekoncepčnost jednání vlády a Sněmovny. Díky všem, kteří jste mi napsali, že to vidíte podobně nebo jste příspěvek i sdíleli. Vážím si toho,“ doplnil.

Slibil svým spoluobčanům, že jakmile to situace dovolí, tak je navštíví. „Znovu. A hlavně tam, kam jsme se teď nedostali. To platí i pro Karlovarský kraj a Trutnovsko. I nadále fungují stálá petiční místa dobrovolníků, kam můžete přijít petici podepsat. Nebo můžete poslat podpisy poštou,“ dodal.

Volný čas plánuje nyní využít k intenzivní práci na programu Přísahy, na kontakt s dobrovolníky. „A určitě vymyslíme i další způsob, jak se v následujících týdnech potkat alespoň on-line. Dávejte na sebe a na své blízké pozor a držte se. Určitě se znova potkáme. Osobně!“ vzkázal Šlachta závěrem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: nab

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vrbětice: Továrna pro výrobu raket USA, šlo o ni. BIS tutlá pravdu. Načasování. Nová fakta

11:54 Vrbětice: Továrna pro výrobu raket USA, šlo o ni. BIS tutlá pravdu. Načasování. Nová fakta

Ve Vrběticích spáchali útok agenti GRU. Nešlo však o sklad společnosti IMEX Group, ale o továrnu na …