Česká Excalibur Army dodá Ukrajině desítky obrněnců a houfnic, píše server

03.05.2018 6:06 | Zprávy

Desítky obrněných vozidel a samohybných houfnic dodá česká firma Excalibur Army ukrajinské armádě. Hodnota zakázky je v řádu stovek milionů korun. Uvedl to dnes deník E15 na základě vyjádření skupiny Czechoslovak Group, do které firma patří. Zprávu převzala ČTK.

Česká Excalibur Army dodá Ukrajině desítky obrněnců a houfnic, píše server
Foto: Jan Rychetský
Popisek: V Oděse přes její rozervanost visí pouze ukrajinské vlajky

Na dodávce spolupracuje česká firma s polskou společností Wtorplast.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: mp

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Tou válkou proti nezisku myslíte neziskovky?

A nemyslíte, že redukce financí neziskovkám není na místě? Rozhodně tím nemyslím ti, co pomáhají potřebným, ale je tu spousta těch, co se třeba angažují politicky a ti by podle mě dotace fakt dostávat neměli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hoffman: Petr Pavel není Caesar. Zaručený způsob, jak se ztrapnit

12:11 Hoffman: Petr Pavel není Caesar. Zaručený způsob, jak se ztrapnit

POHLED IVANA HOFFMANA Kolářův maňásek vzkázal u příležitosti 17. listopadu voličům, že si mají ústav…