Česko v pátek zaznamenalo nejmenší nárůst nově potvrzených případů nakažení novým typem koronaviru v tomto týdnu

11.04.2020 9:55 | Zprávy
autor: nab

V Česku zemřelo 123 lidí, u nichž byla potvrzena nemoc covid-19, kterou způsobuje nový typ koronaviru. Aktuálně je v zemi potvrzených nakažených 5735 lidí, ukázaly aktualizované údaje na webu Ministerstva zdravotnictví.

Česko v pátek zaznamenalo nejmenší nárůst nově potvrzených případů nakažení novým typem koronaviru v tomto týdnu
Foto: pixabay.com
Popisek: Zdravotnictví, ilustrační foto

Mezi oběťmi přibyli od pátečních 17:30 další čtyři lidé. Doposud se uzdravilo 370 testovaných nakažených, jejich počet stoupl o 24. Potvrzenýcch nakažených je 5735, testů bylo provedeno 120.285.

V pátek přibylo 163 prokázaných případů nákazy novým koronavirem, což je zatím nejmenší nárůst v tomto týdnu. Od půlnoci stoupl počet o další tři.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás lidi volili?

Sám tvrdíte, že proto, že chtěli změnu. Ale myslíte, že chtěli sledovat, jak hlavní, co se řeší je Turek a jeho nominace na ministra? Proč proboha místo něj nenavrhnete někoho jiného? Kandidoval do sněmovny, chtěl být tedy poslanec, což je, tak o co tu běží? O blaho lidí určitě ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Odbory i „televizáci“ na nohou. V ČT se vážně mluví o stávce

19:11 Odbory i „televizáci“ na nohou. V ČT se vážně mluví o stávce

Poplatky za Český rozhlas a Českou televizi mají skončit. Odborová organizace ČT vyzývá „k jednoznač…