Cesta do hlubin Andrejovy duše, cesta do duše primitiva. Dítěti rozkopali bábovičky, posmívá se místopředseda ODS

18. 4. 2015 20:54

Místopředseda ODS Martin Novotný se na sociální síti Facebook rozepsal o návštěvě Andreje Babiše ve Spojených státech. Ministr financí se podle všeho opájí mocí a vystavuje ji na odiv. Přitom nic oslňujícího nedokázal. Připomíná spíš dítě, které se v jistou chvíli vzteká, že mu rozkopali bábovičky.

Cesta do hlubin Andrejovy duše, cesta do duše primitiva. Dítěti rozkopali bábovičky, posmívá se místopředseda ODS
Foto: Archiv M. Novotného
Popisek: Bývalý místopředseda ODS Martin Novotný

Andrej Babiš nám prý na sociální síti ukazuje, jak je mocný, když už si ho pozvali i do USA. „Dobyl jsem svět, Amerika mi leží u nohou, opájí se. A přitom absolvuje standardní cestu, kterou před ním zažily desítky jiných,“ píše Novotný. Fakt, že svou cestu tak přeceňuje, ukazuje spíše to, že trpí zneuznáním.

Přitom bychom neměli zapomínat na jiného politika, který česká média zásoboval svými zážitky z cesty do USA a doufal, že mu to pomůže na Hrad. A kde je dnes Honza s chalupy, ptá se Novotný v narážce na volební klip expremiéra Jana Fischera, jenž byl dlouho považován za favorita první přímé volby prezidenta.

Celý text místopředsedy ODS najdete zde

Andrej Babiš by mohl skončit podobně. Stačí se podívat na článek Foreign Policy o Babišovi, který českého ministra financí rozpálil do běla. „Někdo se opovážil ohrozit jeho moment uznání! Bude se soudit... Soudit nikoliv o nepravdivost faktů, nýbrž o interpretaci politického vývoje, o hodnocení role oligarchů v něm! Vztek dítěte, kterému rozšlapali bábovičku. ‚Oni mě poblili‘. Cesta do hlubin duše primitiva,“ uzavřel svou úvahu Novotný.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Horší než za totality. Ona znechucuje slušné občany.“ Šéf bytového družstva ze severu promlouvá, co kvůli "cikánům" předvedla ombudsmanka Šabatová

4:43 „Horší než za totality. Ona znechucuje slušné občany.“ Šéf bytového družstva ze severu promlouvá, co kvůli "cikánům" předvedla ombudsmanka Šabatová

Psát o menšině jako o parazitech bez základní školy, kteří od třinácti rodí děti, je nedůstojné. Ste…