Cesta do hlubin Andrejovy duše, cesta do duše primitiva. Dítěti rozkopali bábovičky, posmívá se místopředseda ODS

18.04.2015 20:54 | Zprávy
autor: mp

Místopředseda ODS Martin Novotný se na sociální síti Facebook rozepsal o návštěvě Andreje Babiše ve Spojených státech. Ministr financí se podle všeho opájí mocí a vystavuje ji na odiv. Přitom nic oslňujícího nedokázal. Připomíná spíš dítě, které se v jistou chvíli vzteká, že mu rozkopali bábovičky.

Cesta do hlubin Andrejovy duše, cesta do duše primitiva. Dítěti rozkopali bábovičky, posmívá se místopředseda ODS
Foto: Archiv M. Novotného
Popisek: Bývalý místopředseda ODS Martin Novotný

Andrej Babiš nám prý na sociální síti ukazuje, jak je mocný, když už si ho pozvali i do USA. „Dobyl jsem svět, Amerika mi leží u nohou, opájí se. A přitom absolvuje standardní cestu, kterou před ním zažily desítky jiných,“ píše Novotný. Fakt, že svou cestu tak přeceňuje, ukazuje spíše to, že trpí zneuznáním.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Budu kandidovat!“ Novotného plány a další historky z Řeporyjí

18:45 „Budu kandidovat!“ Novotného plány a další historky z Řeporyjí

Naložil Kremlu, naložil Pekingu. Toto se mimo jiné hlásalo o mém někdejším starostovi Pavlu Novotném…