Chcete vyhrát večeři s Milošem Zemanem?

05.03.2015 11:23

Miloš Zeman bude 20. března pořádat zcela první reprezentační ples na Pražském hradě. Lístky na tento ples vyjdou na několik tisíc korun, avšak všechen zisk půjde do nadačního fondu Miloše a Ivany Zemanových, uvedl tiskový mluvčí prezidenta, Jiří Ovčáček. Zajímavostí bude možnost výhry v tombole, kterou bude večere s prezidentským párem, píše server novinky.cz

Chcete vyhrát večeři s Milošem Zemanem?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Brána na 1. nádvoří Pražského hradu

Pozvání na ples obdrželo zhruba 700 hostů, mezi kterými jsou osobnosti z politického, kulturního nebo i diplomatického prostředí. Ještě není zcela jasno, kolik z nich pozvání přijme, ale podle mluvčího Ovčáčka se počítá se 400 hosty.

Pakliže pozvaní hosté o ples projeví zájem, bude jim následně zaslána informace o ceně vstupenek, která se odvíjí dle toho, zda si hosté zvolí Španělský sál, či Rudolfovu galerii. Přesná výše vstupného není známa, mluvčí Ovčáček však prozradil, že ceny budou do deseti tisíc korun.

Celý text zde

Vzešlý zisk ze vstupenek půjde po odečtení nákladů na ples stejným dílem mezi Zemanův fond na splácení státního dluhu a fond jeho manželky. Peníze určené pro fond manželky Miloše Zemana prý půjdou na pomoc ohroženým dětem, lidem bez domova a seniorům.

Velikou zajímavostí na plese rozhodně bude tombola, ve které bude několik lákavých cen. Jednou z nejzajímavějších rozhodně bude možnost výhry společné pětichodové večeře s prezidentem Zemanem a jeho manželkou. Mezi dalšími lákavými cenami bude i lístek na finálový zápas na mistrovství světa v ledním hokeji, či zvěřina z lánské obory, píše se na serveru novinky.cz.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: ste

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Že Kocáb vyhnal sovětskou armádu? Plukovník pamětník se v bunkru patřícím KGB rozpovídal

20:21 Že Kocáb vyhnal sovětskou armádu? Plukovník pamětník se v bunkru patřícím KGB rozpovídal

Byť je pobyt sovětských vojsk u nás historií, stále jsou ještě místa, která nejsou příliš známá a o …