Chovanec tak vyděsil uprchlíky, že jich k nám chodí desetkrát méně

11.11.2015 12:15 | Zprávy

Zatímco ještě v srpnu zadržela česká policie 1320 uprchlíků, v září to bylo jen 803 a v říjnu podle čerstvých údajů dokonce jen 133. Informoval o tom server iDnes.cz s tím, že ministru vnitra Milanu Chovancovi se kvůli přísné politice podařilo z ČR vytvořit „ostrov“, kterému se migranti vyhýbají.

Chovanec tak vyděsil uprchlíky, že jich k nám chodí desetkrát méně
Foto: Radim Panenka
Popisek: Policie vyvádí uprchlíky z rychlíku v Břeclavi do připravených autobusů

„Syřanů mezi nově zadrženými ubylo. Nejčastější národností teď asi budou Iráčané,“ řekla serveru mluvčí cizinecké policie Kateřina Rendlová. Uprchlíci prý cestují vlakem či autobusy, ale téměř vždy v doprovodu převaděčů, které se daří zatýkat.

Celý text je ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vam

Evropská unie si z našich peněz dělá bankomat

Souhlasím s tím, co tvrdíte, bohužel situace u nás je podle mě stejná. Stát podle mě není dobrý hospodář a nač u nás potřebujeme tolik politiků za takové peníze? Vždyť o řadě z vás není ani slyšet a řada z vás si práce poslance plete s cestovkou. Nebo to tak podle vás není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Červi, kovový drát v jídle. Toto v ČR prodávají supermarkety

5:00 Červi, kovový drát v jídle. Toto v ČR prodávají supermarkety

Larvy lezoucí po regálech, zkažené lahůdky, plesnivé salámy a šizený sýr. Před takovými potravinami …