Chystá se ,,velká akce" na podporu prezidenta Miloše Zemana. O co jde?

29.01.2015 12:10

Předseda Strany práv občanů, senátor Jan Veleba, odpovídal čtenářům ParlamentníchListů.cz na svém profilu. Mimo jiné přislíbil velkou akci na podporu prezidenta Miloše Zemana, která se prý chystá.

Chystá se ,,velká akce" na podporu prezidenta Miloše Zemana. O co jde?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Jan Veleba
reklama

První dotaz ale směřoval na petici proti zpravodajství České televize, na jejímž vzniku se senátor Veleba podílel. Čtenáře zajímalo, jak si petice stojí, a zda se dá očekávat, že divákům přinese nějakou pozitivní změnu.

Předseda SPO informoval, že petici, protestující proti zpravodajství nejen České televize, ale též Českého rozhlasu, již podepsalo na 40 tisíc občanů. Pokud jde o konkrétní kroky, Veleba prozradil, že se chystá v Senátu předložit návrh novely zákona o koncesionářských poplatcích. Návrh je prý hotov, pouze s právníky dolaďují detaily.

Dalšího tazatele z řad čtenářů ParlamentníchListů.cz zajímalo, zda SPO, prezentující se jako obhájce prezidenta Miloše Zemana, chystá nějakou akci na prezidentovu podporu. Pokud ano, chtěl vědět, jakým způsobem budou lidé informováni.

Otázka s odpovědí Jana Veleby ZDE

Veleba ujistil, že podobná akce Strany práv občanů se skutečně chystá. „Bude velká, časově počátkem března. Informační kampaň započneme do poloviny února a využijeme k tomu všechny prostředky,“ ujistil Veleba. Akce prý bude zaměřena nejen na obranu prezidenta, ale i demokracie jako takové.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jav
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sk*nku, bude zle. Kalousek to složil a vše se otřáslo

15:02 Sk*nku, bude zle. Kalousek to složil a vše se otřáslo

V Poslanecké sněmovně se dnes poslaneckého mandátu vzdal veterán politického boje v ČR, předseda pos…