Cibulka vytáhl v ČT své kyvadélko a spustil: Satanská EU, vlastizrádný marxistický projekt. Kecy, novináři lžou

02.05.2019 15:54

Rusko nás krmí hnojem. Evropská unie je marxisticko-satanský projekt prolezlý ruskými agenty. Sami si do Evropy vpouštíme takové satanské zvrácenosti, jako je adopce dětí homosexuály. Toto všechno a ještě mnohem víc oznámil kandidát do Evropského parlamentu Petr Cibulka, když si ho pozvali do ČT.

Cibulka vytáhl v ČT své kyvadélko a spustil: Satanská EU, vlastizrádný marxistický projekt. Kecy, novináři lžou
Foto: Screen ČT24
Popisek: Petr Cibulka v ČT

Už jen pár týdnů nás dělí od voleb do Evropského parlamentu. Česká televize plní svou předvolební povinnost a dává prostor představitelům všech stran k vyjádření jejich názorů a k vysvětlení voličům, proč by měli odevzdat hlas právě jejich politickému uskupení. Ve čtvrtek 2. května před kamery usedl předseda hnutí Volte Pravý Blok www.cibulka.net Petr Cibulka. Plný název strany zní Pravý Blok - strana za ODVOLATELNOST politiků, NÍZKÉ daně, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET.

Před kamerami veřejnoprávní televize opět vytáhl své siderické informační kyvadélko (hvězdné kyvadlo, s pomocí něhož lze podle hosta rozeznat padouchy od dobrých lidí, protože s pomocí kyvadla údajně zjistíte i to, co by na sebe zpovídané osoby nechtěly prozradit).

Své kyvadélko by prý využíval i v Evropském parlamentu, pokud by se stal europoslancem. Pokud se europoslancem skutečně stane, má prý jeden důležitý cíl. „Chceme vyhrát třetí světovou válku 2011 až 2038, kterou vede Rusko proti Západu, jak o tom mluvil generál Gerasimov,“ začal Cibulka s odkazem na Valerije Vasiljeviče Gerasimova, náčelníka generálního štábu ozbrojených sil Ruské federace a náměstka ruského ministra obrany. „Každý, kdo si dá na internetu Gerasimov – hybridní válka, ten článek bez problémů najde,“ zdůraznil Cibulka. Ruskou hybridní válku podle hosta vidíme dnes a denně v televizi.

Siderické kyvadélko může ve vítězství v této válce pomoci. Siderické kyvadélko totiž odhalí ruské špiony. „Celá Evropská unie je pod kontrolou ruských tajných služeb,“ varoval Cibulka. „Pokud máme zabránit vyvolání zničující občanské války v Evropě, která má Evropu zlikvidovat a její trosky pak připojit k Rusku jako ruskou gubernii Západní Rusko, tak musíme získat psychotronickou gramotnost,“ vysvětloval podrobně Cibulka.

Před ruskou válkou vůči EU se prý snaží varovat všude, kde je to jen možné, ale posteskl si, že nikam jinam než do České televize už ho téměř nezvou. Tak před zhoubným vlivem Ruska varuje alespoň v ČT už deset let. Evropa podle jeho názoru musí uhájit své křesťanské hodnoty, a to třeba i proti Evropské unii samotné. Tu totiž Cibulka považuje též za nebezpečnou.

„Budu evropské občany varovat před ruskou infiltrací, před vlastizradou Evropské unie, před jejím antikřesťanským zaměřením. EU je marxistický projekt,“ nešetřil ostrými slovy Cibulka. Divákům také ukázal knihu nazvanou Marx a Satan. „Ten, kdo ji přečte, pochopí, co je Evropská unie,“ nabádal své spoluobčany. „Všechno, co dělá EU, je marx-satanismus,“ uvedl host. Pokud má Evropská unie zůstat opravdu evropskou, je třeba zbavit se všeho ruského a všeho marx-satanistického.

O Rusku tvrdí, že k nám do Česka přiváží i nezdravé potraviny. „Oni nás krmí hnojem,“ nebral si servítky. Rusko ví, že každá země je tak silná, jak silní jsou její muži. Pokud budou muži trpět všemi civilizačními chorobami, pokud budeme mít místo mužů homosexuály, bude podporována adopce dětí homosexuály, to jsou všechno satanské zvrácenosti,“ pokračoval v kanonádě.

A jestli nás před Ruskem něco neochrání, tak hospodářské sankce. Cibulka je toho názoru, že žádné sankce neexistují. „To jsou všechno kecy, tomu nevěřte. Přece víte, jak novináři lžou. Tomu nemůžete věřit,“ pravil Cibulka.

Jedinou účinnou politikou by prý bylo okamžitě přestat kupovat ropu a plyn z Ruska a nakupovat vše ze Spojených států. Host nepochybuje o tom, že by to pro Evropu bylo výhodnější, ale nevěří, že k této energetické otočce vůbec někdy dojde. „To Evropská unie neudělá, protože to je zrádcovská organizace,“ podotkl Cibulka.

Důrazně varoval také před partnerstvím s Čínou. Spojit se s Čínou je prý skoro totéž jako spolupracovat s Adolfem Hitlerem.

Pak už se jen rozloučil se všemi diváky. „Děkuju a naučte se prosím vás pracovat se siderickým kyvadlem a zjistěte, kdo v České republice není ruský fízl. Myslím ve vedení,“ řekl.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Mrtvola si lyžuje v Alpách.“ Šlachta mezi lidmi. Padl přímý dotaz, kdo by měl jít „sedět“? I odpověď

13:48 „Mrtvola si lyžuje v Alpách.“ Šlachta mezi lidmi. Padl přímý dotaz, kdo by měl jít „sedět“? I odpověď

Kdo by měl být v kriminále, a přitom si chodí po svobodě? zeptaly se v Liberci ParlamentníListy.cz R…