Co jste to udělali? Pražský hrad byl zneužit nevěstincem k náboru pracovnic

26.07.2019 12:56

Největší pražský nevěstinec, klub „zábavy pro dospělé“ sídlící v areálu Holešovické tržnice Showpark, od roku 2007 lákal na práci do Prahy dívky z Rumunska. Vyplývá to z reklamní webové stránky, kterou Showpark umístil na internet pod rumunskou národní koncovou doménou „ro“. Dívkám v reklamě sliboval vysoké výdělky a bezpečnost. Na pozadí reklamy dokonce umístil výhled na panorama Pražského hradu.

Co jste to udělali? Pražský hrad byl zneužit nevěstincem k náboru pracovnic
Foto: Repro Showpark.ro
Popisek: Reklama pražského nevěstince cílená na rumunské ženy a dívky

Erotický klub Showpark sídlící v prostorách Holešovické tržnice pronajímá místnosti dívkám a ženám, které zde pro klienty provozují v soukromí tzv. umělecká vystoupení. Jenže, jak už to bývá, pravda je poněkud prostší. Do Showparku zkrátka míří sexuchtiví zákazníci za placeným sexem, o čemž se lze přesvědčit na četných internetových fórech, kde popisují své zkušenosti.

Anketa

Chcete, aby byl prezident Zeman sesazen z funkce?

9%
91%
hlasovalo: 35074 lidí

Jak uvedl web Blesk.cz v dubnu, nevěstinci hrozí zánik, a to kvůli plánům pražského magistrátu na přeměnu a celkově jiné využití areálu Holešovické tržnice. K opuštění areálu vyzvalo provozovatele tohoto „klubu“ již předešlé vedení magistrátu, tedy koalice pod vedením hnutí ANO.

V souvislosti s Showparkem je pikantní jiná věc, na kterou naše redakce narazila – a sice internetová stránka Showpark.ro s rumunskou národní koncovkou „ro“, která byla registrována v roce 2007, přičemž její platnost vyprší v roce 2020.

Provozovatelé Showparku na ní do Prahy lákají sexuální pracovnice ze zahraničí, přičemž doména „ro“ (spadající v EU pro Rumunsko), by napovídala, že jde právě o rumunské občanky. „Chcete si užít skvělý čas v Praze? Vysoký příjem, žádná rizika, je to jednoduché,“ láká reklama zájemkyně v anglickém jazyce.

 

Reklama lákající do Prahy rumunské pracovnice v sex-průmyslu, v pozadí panorama Pražského hradu (zdroj: showpark.ro/reprosnímek)

„Chci jít do Prahy, tím, že kliknu sem si všechno zařídím,“ říká v reklamě na internetové stránce atraktivní blondýna. „Showpark je největší zábavní klub pro dospělé ve Střední Evropě. Showpark navštěvuje každý den několik stovek solventních zákazníků. V Showparku si vyděláte 500 eur za den,“ slibuje reklama.

Praha, nejzábavnější město v Evropě...

„Praha je nejzábavnější město v Evropě. Všechny módní světové značky mají v Praze své butiky. Neopakovatelná atmosféra ve stověžaté matce všech měst,“ zmiňuje. Inzerát dále ujišťuje, že po vstupu do Evropské unie je práce pro cizinky v České republice „zcela legální“ a „pracující“ dívky se nebudou dopouštět porušování žádného ze zákonů. Hlavní město navíc podle inzerce nabízí i spoustu dalších pracovních příležitostí.

Kromě práce v Showparku se stránka na dotazníku dívek ptá, zda by měly zájem i o nafocení erotických fotografií. Nabízí dívkám na dálku také zařízení dopravy a upozorňuje na to, že cesta vlakem či autobusem je dlouhá, jelikož se jedná o 1600 kilometrů. V případě autobusu doporučuje využít ten s klimatizací, v případě vlaku pak doporučuje spoj vybavený jídelním vozem.

Pokud práce v Showparku pro dívky nebude, ujišťuje zájemkyně, že hlavní město nabízí spoustu pracovních příležitostí včetně práce pro modelingovou agenturu. S jednou prý Showpark přímo spolupracuje, informuje reklama.

Dále vysvětluje zvědavým dívkám, jak to v Showparku chodí. „Showpark je otevřen od 6 do 12. Nájem za první den je zdarma a pro následující tři dny jen přednostní. Pronajmete si svou místnost. Místnosti jsou vybaveny toaletou, sprchou, dřezem. Místnosti jsou klimatizované, vybavené minibarem a LCD televizí s hudebním a erotickým programem. Stylový nábytek a intimní osvětlení poskytne vám a vašim zákazníkům příjemnou zkušenost.“

Showpark pak dívkám nabízí služby na hotelové úrovni: úklid místností, výměna povlečení, ručníků a doplnění minibaru.

Zájemkyně o práci ujišťuje, že jej zajímá i bezpečnost dívek.

„Každý zákazník musí procházet detektorem kovu stejně jako na letišti, každá místnost je vybavena alarmem a během otevírací doby je celá budova hlídána profesionální bezpečnostní agenturou.“ „Každý den projde chodbou kolem vaší místnosti více než 300 solventních zákazníků v závislosti na turistické sezóně nebo na zvláštních dnech během roku, nicméně číslo návštěvníků může být ještě mnohonásobně větší.“

Žádná procenta, nájem ano...

„Návštěvníka oslovíte a předvedete soukromou show ve své místnosti. Charakter a cenu vaší show si stanovíte sama. Můžete převzít obecný model 50 eur za 30 minut nebo můžete cenu stanovit výše,“ vysvětluje stránka v angličtině.

„Showpark nemá žádná omezení co se týče cen a obsahu představení. Všechny peníze od vašeho zákazníka jsou pouze vaše. V Showparku neplatíte nikomu žádný procentuální poplatek. Záleží jenom na vás, jak moc si vyděláte, můžete si místnost pronajímat týdně nebo například jenom jednou za týden.“

„Nikomu neplatíte žádná procenta. V Showparku platíte pouze pronájem místnosti a všechny peníze, které si vyděláte od zákazníků za svá show, jsou pouze vaše.“

Stránka dále zmiňuje ceny za nájem místnosti v Showparku. Podle uvedených informací vyjde nájem na půl dne mezi 12. a 22. hodinou na 85 eur. Celodenní nájem mezi 12. a 6. hodinou ranní vyjde na 130 eur. Týdenní nájem pak činí 700 eur.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jok

Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Studená sprcha pro Kmentu. Kniha o Babišovi už nezajímá. Líp se prodává i první díl klavírní školy

6:16 Studená sprcha pro Kmentu. Kniha o Babišovi už nezajímá. Líp se prodává i první díl klavírní školy

Babišovo Palermo mapuje politický život Andreje Babiše v letech 2014 až 2021. Přináší souhrn skutečn…