Cože?! Faltýnek má v té teplárně syna za stovky tisíc! Máme informace z právě probíhajícího jednání předsednictva Babišova ANO

02.10.2015 21:00

Velmi drsné jednání probíhá v těchto chvílích na úrovni vedení hnutí ANO. To čítá zástupce z celé republiky, a jak naší redakci telefonicky sdělil jeden z moravských účastníků, situace vypadá děsivě.

Cože?! Faltýnek má v té teplárně syna za stovky tisíc! Máme informace z právě probíhajícího jednání předsednictva Babišova ANO
Foto: Hans Štembera
Popisek: Druhý den sněmu ANO se nesl ve znamení voleb a hlavně focení se s předsedou Babišem. Kdo s ním nemá snímek na památku, jakoby nebyl...

„Došlo na lámání chleba, nebo nevím, začalo se to tam docela hádat a řešili se politici v dozorčích radách, kteří pobírají odměny. Je toho docela dost, co se děje, až mě to negativně zaskočilo,“ uvedl náš zdroj z vedení hnutí, který si z logických důvodů nepřál být jmenován. „Hádají se tady, že prý mladý Faltýnek sedí někde za stovky tisíc v dozorčí radě v Brně, to jsme my vůbec nevěděli, že mu to táta sehnal,“ doplnil. „A těch peněz je taky hodně,“ uzavřel s tím, že předseda Babiš o tom zřejmě neměl informace. „Babiš je dost rozčílený a křičí,“ dodal závěrem náš zdroj.

Jiří Faltýnek mladší je ročník 1983 a podle zjištění ParlamentníchListů.cz skutečně zasedá jako místopředseda představenstva akciové společnosti Teplárny Brno. Ta sice nedisponuje majetkovou účastí v žádné obchodní společnosti, ovšem zisk k rozdělení, a to podle výroční zprávy z prosince 2014, činil téměř 40 milionů korun.

Syn prvního místopředsedy hnutí ANO a zároveň předsedy poslaneckého klubu Babišova hnutí byl do vysoké funkce dosazen rovněž v prosinci 2014. Za necelých deset měsíců si tak mohl přijít na více než půl milionu korun. 

 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tomáš A. Nový

Bc. Lucie Šafránková byl položen dotaz

Vládní paskvil

Paní poslankyně, máte sice pravdu, že návrh zákona o třech pásmech u paušální daně je skutečně paskvil. Já jsem přesně ten, kdo balancuje na hraně 1000000 Kč příjmů a se zvyšující se inflací jej asi nakonec překročím. To co navrhujete vy by mně osobně sice vyhovovalo, nicméně v globálu to sotva lze ...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Opičí neštovice: Jde hlavně o gaye. Tohoto si všímat. Přesné info

8:41 Opičí neštovice: Jde hlavně o gaye. Tohoto si všímat. Přesné info

Již devět států v Evropě potvrdilo šíření opičích neštovic, které se běžně vyskytují zejména ve stře…