Čtyři ubodaní o silvestrovské noci v Londýně

01.01.2018 14:23

Hned čtyři lidské životy vyhasly na silvestra a Nový rok v Londýně. Mladí muži byli ubodáni. Případy však spolu nesouvisí, staly se i v různých částech města. O tragédii informuje BBC, zprávu převzal server iDnes.cz.

Čtyři ubodaní o silvestrovské noci v Londýně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Britská vlajka

Kromě čtyř zesnulých je v nemocnici také pátý muž, jenž je v krittickém stavu. Ten byl podle všeho napaden při stejném incidentu jako čtvrtá oběť. Mezi oběťmi jsou mladíci ve věku 17, 18 a 20 let. Policie nyní žádá svědky, aby se přihlásili a o případech promluvili. 

„Láme srdce, že v čase, kdy mnozí z nás přemýšlejí, co nás v roce 2018 čeká, se čtyři rodiny potýkají s žalem ze ztráty milované osoby kvůli nesmyslnému násilí a bezohlednému užití nožů jako vražedných zbraní,“ uvedl k případu londýnský policejní velitel Neil Jerome. 

Původní text ZDE

Jerome pak také uvedl, že detektivové budou nyní neúnavně pracovat, aby přivedli ke spravedlnosti ty, již jsou za násilí zodpovědní. Zdůraznil také to, že zločiny mezi mladými, v nichž figurují nože, jsou čím dál častější. 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Říkám mladým, se*te na Piráty. Za komunistů byl velký nákup za dvě stovky, teď se všechno zdražuje. Vojtěch Filip přijel domů na jih

14:02 Říkám mladým, se*te na Piráty. Za komunistů byl velký nákup za dvě stovky, teď se všechno zdražuje. Vojtěch Filip přijel domů na jih

„Budu volit komunisty, jsou sociální. Říkám i našim mladým, s.rte na Piráty! Dříve za dvě stovky vel…