Čtyřprocentní Pekarová. Předchůdce Vondráček tvrdě rovná účet

11.01.2022 9:52 | Ze sítí

Paní Markéta Pekarová Adamová si už musí definitivně vybrat, jestli chce dělat předsedkyni straně se 4 % voličů, nebo reprezentovat celou Českou republiku. Bývalý předseda Sněmovny Radek Vondráček se ostře pustil do své nástupkyně. Ta mu hned vrátila ránu: Pane poslanče, něco vám vypadlo...

Čtyřprocentní Pekarová. Předchůdce Vondráček tvrdě rovná účet
Foto: Screen: ČT24
Popisek: Předsedkyně Poslanecké sněmovny a šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová.

Anketa

Je omluvitelné, že poslanec Farský jede na půl roku studovat do USA?

hlasovalo: 31114 lidí

Předsedkyně TOP 09 a momentálně také předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová na sociální síti Facebook konstatovala, že Češi už odstavili Andreje Babiše (ANO) od vládního vesla a popřála občanům Maďarska, aby se jim letos u parlamentních voleb podařilo totéž.

Svým prohlášením vzbudila značný rozruch a pořádně rozčílila exprezidenta Václava Klause i další osobnosti českého veřejného života.

Předchůdce Markéty Pekarové Adamové v pozici šéfa Sněmovny za to své nástupkyni pořádně vyčinil.

„Paní Markéta Pekarová Adamová si už musí definitivně vybrat, jestli chce dělat předsedkyni straně se 4 % voličů, nebo reprezentovat celou Českou republiku a být jedním z nejvyšších ústavních činitelů. Svoji roli naprosto nezvládla a výroky o vyhnání premiéra naší přátelské země jsou nepřijatelné,“ vypálil Vondráček.

„Já jsem možná někdy někde zahrál na kytaru, paní Pekarová se k tomu s oblibou vrací, ale takovým aktivistickým způsobem hrubě znevážit post předsedy Poslanecké sněmovny, to je zcela za hranou. Možná se paní Pekarová zavděčila svým fanouškům, ale naši zemi a naše vztahy s přáteli bezprecedentně poškozuje,“ pokračoval v kanonádě.

Radek Vondráček promlouvá

Jenže netrvalo dlouho a Markéta Pekarová Adamová se ozvala.

„Pane poslanče, vypadlo Vám, že jste kromě kytary tančil na pultíku předsedy PS. Nějak jste zapomněl napsat tweet, když Viktor Orbán 10 dní před volbami podpořil Andreje Babiše v předvolební kampani. Dvojí metr nepřekvapuje, ale rozumím, že zadání z centrály ANO se musí plnit,“ poznamenala ironicky.

Markéta Pekarová Adamová vrací úder

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

Tomáš Zdechovský byl položen dotaz

Konference o EU

Jaktože Konference o budoucnosti Evropy neselhala? Vám se zdá správné že EU dá na doporučení pár vybraných občanů? To že si občané přejí reformu, více EU, více integrace - to vážně chcete říci že o tom má rozhovat pár vybraných prounijních občanů a že je to tak správně? Vlastně tvrzení že si občané ...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Národ vás semele! Utíkat budete. Šéf fabriky k plynu a Rusku, jako dosud nikdo

12:25 Národ vás semele! Utíkat budete. Šéf fabriky k plynu a Rusku, jako dosud nikdo

Hlasy, aby se země pokud možno co nejrychleji odstřihla od ruského plynu a ropy, nezaznívají jen v Č…