D*bile! Vem*no! Pavel Novotný z ODS napsal dopis poslanci

29.06.2020 21:41

Poslanec Jiří Kobza (SPD) se v jednom z nedávných rozhovorů pustil do řeporyjského starosty Pavla Novotného (ODS), který podle něj adoruje nacistické pohůnky, protože odhalil pomník, jehož součástí je vojenská přilba wehrmachtu. Novotný vrací úder, Kobzovi jako reakci poslal na jeho sněmovní e-mail peprný vzkaz, kde jej rychle vyvedl z omylu.

D*bile! Vem*no! Pavel Novotný z ODS napsal dopis poslanci
Foto: Repro Youtube
Popisek: Pavel Novotný
reklama

„Jsem nucen konstatovat, že centrum zahraniční politiky České republiky se z Černínského paláce přesunulo do Řeporyjí, a pokud by se snad ODS dostala někdy do vlády, bude Pavel Novotný novým ministrem zahraničí,“ uvedl Kobza v rozhovoru pro vlasteneckénoviny.cz.

„Vraťme se však nejdřív ještě zpátky k řeporyjskému starostovi adorujícímu nacistické pohůnky. Novotný odhalil pomník, jehož součástí je vojenská přilba wehrmachtu. To je opravdu ojedinělé i v evropském měřítku!“ pokračoval poslanec za politické hnutí Svoboda a přímá demokracie.

Tyto symboly jsou podle něj výmluvnější než nějaké „seznamy padlých vlasovců či buňačenkovců, dezertérů, válečných zločinců a vrahů, lidí s temnou minulostí a s ambicí pořídit si alibi pět minut po dvanácté“. „Že jsou čistí jako lilium, jim nevěřili ani Američané, k nimž prchli,“ podotkl Kobza.

Řeporyjského starostu svými slovy zvedl ze židle. Na svém Twitteru sdílel e-mail, který Kobzovi sepsal. „Jedna z nedílných součástí mé práce – psát si s vemeny,“ předeslal k přiloženému textu.

„Ad váš debilní článkorozhovor na shitovém, dezinformačním webu, kde si mě drze berete do huby: v první řadě jsem neodhalil ‚pomník, jehož součastí je vojenská přilba werhmachtu‘,“ upozornil Novotný.

Pavel Novotný, DiS.

  • ODS
  • Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • starosta městské části

„Stranou toho, že žádné odhalení neprobíhalo a nejedná se o pomník, ale pamětní desku, vytvořil umělec David Černý dílo, jehož součástí je vojenská přilba vzoru, který wehrmacht nikdy nepoužíval,“ zdůraznil Novotný a poopravil Kobzova slova.

„Jinak jste pro mě debil, stejně jako jsou debilové voliči SPD. To jen ať máme jasno, když už vás mám na drátě, vy vemeno,“ nebral si Novotný s poslancem servítky. K tomu ještě závěrem Kobzovi připojil „předstíraný pozdrav s odplivnutím“.

 

 


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: nab

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bez roušek nic! Sněmovna odmítla hospodské z Otevřeme Česko – Chcípl PES

13:40 Bez roušek nic! Sněmovna odmítla hospodské z Otevřeme Česko – Chcípl PES

Jakub Olbert a Jiří Janeček z iniciativy Otevřeme Česko nepředstoupí před petiční výbor Parlamentu n…