Další krok je na poslancích, prohlašuje nespokojený stěžovatel z České televize

08.01.2014 18:45 | Zprávy

UVNITŘ FOTOGALERIE Rada České televize zamítla stížnost čtyřiadvaceti redaktorů zpravodajství České televize na údajnou nevyváženost v informování veřejnosti. Podle rady se to nepodařilo prokázat. Proti verdiktu již není odvolání. Jeden z nespokojených pracovníků Adam Komers tvrdí, že teď už mají celou věc v rukou poslanci. Nespokojenost vyjadřuje i Daniela Drtinová. Zprávu přináší server iDnes.cz.

Další krok je na poslancích, prohlašuje nespokojený stěžovatel z České televize
Foto: Hans Štembera
Popisek: Generální ředitel ČT Petr Dvořák

"Rada konstatuje, že nelze seznat, natož potvrdit, zda došlo k nestandardním zásahům do vysílání ČT," stojí v jednomyslně přijatém usnesení. Komers k tomu poznamenává, že rada se situací ve skutečnosti nezabývala, pouze přejala stanovisko generálního ředitele ČT Petra Dvořáka. Další krok již je na nových poslancích, kteří mohou v budoucnu jednání rady posoudit. Projednávají totiž jednotlivé zprávy Rady ČT a na jejich bedrech leží také volba členů této rady.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

PhDr. Lubomír Zaorálek byl položen dotaz

Na kolik je pro vás téma bezpečnosti prioritou?

Jak byste k zajištění naší obrany a bezpečnosti přistupovali vy? Chápu dobře, že nejste pro navyšování výdajů na naši obranu? A jak se stavíte k pomoci Ukrajině a díváte se na to, kolik Ukrajinců tu je?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Foldyna na zahraničí, Ševčík povede školství, vymyslela ODS. Jenže „ministři“ se ozvali

4:44 Foldyna na zahraničí, Ševčík povede školství, vymyslela ODS. Jenže „ministři“ se ozvali

ODS varuje před povolební koalicí SPD a dalších subjektů, se kterými kandiduje, s hnutím ANO. A rovn…