Další německé drama: Muž se sekerou řádil na nádraží. Objevilo se VIDEO

10.03.2017 7:01 | Zprávy
autor: mp

Německý Düsseldorf prožil chvíle hrůzy. Na jednom ze zdejších nádraží řádil muž se sekerou. Šlo o další teroristický útok?

Další německé drama: Muž se sekerou řádil na nádraží. Objevilo se VIDEO
Foto: Archiv
Popisek: Moderní regionální vlak RegioShark

Obyvatelé Spolkové republiky Německo v západoněmeckém Düsseldorfu prožili tři hodiny před půlnocí krušné okamžiky. Na jednom ze zdejších nádraží řádil muž se sekerou. Podle vyšetřovatelů nešlo o teroristický útok, píše německý deník Die Welt. Útočník, jenž pochází z Balkánského poloostrova, zranil sedm lidí, tři velmi vážně.

Zranil se i sám útočník, který se snažil utéct před speciální policejní jednotkou, která měla ku pomoci i policejní vrtulník. Údajně šestatřicetiletý útočník prchal a neváhal skočit z blízkého mostu na silnici. Podle deníku agresor žije ve Wuppertalu a trpí duševní poruchou. V tuto chvíli leží tento psychicky narušený útočník v nemocnici.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Proč pořád voláte po zrušení sankcí?

Když pominu vše ostatní, tak proč podporovat Rusko, když jak sám tvrdíte třeba ropu teď prodává s přirážkou? Proč takové chování podporovat? A to pomíjím fakt, proč vůbec ekonomicky podporovat někoho, kdo tu rozpoutal válku a vlastně tak může i za to, že ceny rostou.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Venkov zadotuje Praze levnější benzín, říká ekonom Křeček

14:54 Venkov zadotuje Praze levnější benzín, říká ekonom Křeček

Jak ovlivňuje zastropování ceny paliv mimo Prahu a dálnice? Lidé v menších městech se musí připravit…