Dienstbier důsledně hájí program strany, hájí svého kolegu poslanec ČSSD

14.03.2013 20:20

Poslanec Jiří Petrů (ČSSD) v odpovědi čtenáři serveru ParlamentníListy.cz hodnotí postavení senátora Jiřího Dienstbiera před ostravským sjezdem strany. Vyjadřuje se také k otázce, co sociální demokracie nabízí mladým voličům. Proč by tedy mladí voliči měli dát hlas právě sociální demokracii?

Dienstbier důsledně hájí program strany, hájí svého kolegu poslanec ČSSD
Foto: CSSD.cz
Popisek: Logo ČSSD

Zákonodárce čtenáři vystupujícímu pod přezdívkou moby odepsal, že rozhodnutí o dalším působení Dienstbiera ve vedení strany leží na bedrech sjezdu. Osobně vidí neúspěšného prezidentského kandidáta jako muže, který důsledně hájí program sociálních demokratů.

Podívejte se do programu

"Z mého pohledu je Jiří Dienstbier důsledný v prosazování programu strany. Zaznamenal jsem však, že někteří kolegové mají na způsob veřejné prezentace Jiřího Dienstbiera jisté výhrady. V každém případě má nově zvolený předseda, stejně jako každý řídící manažer, minimálně právo požádat delegáty o podporu kandidátů, s kterými by chtěl ve vedení strany pracovat. Jiří Dienstbier k takovým patří," podotkl Petrů.

V otázce podpory mladých odkázal Petrů čtenáře toliko na volební program strany. Zde je v obecné rovině řeč o podpoře mladých rodin, podpoře bydlení i podpoře sportu. Nová témata podle poslance jistě nabídne i sjezd.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Skoro jsem umřel. Ale velký lockdown už ne.“ Překvapí vás, kdo tohle řekl

22:10 „Skoro jsem umřel. Ale velký lockdown už ne.“ Překvapí vás, kdo tohle řekl

Lídři Královéhradeckého kraje, sedmi kandidátek na základě průzkumu volebního potenciálu pro ČT, se …