Doktor Macek: Lidský odpad vysává rozpočet a vláda zvyšuje daně

28.02.2012 11:13 | Zprávy
autor: mp

Politický glosátor Miroslav Macek se ve svém komentáři vrací k válce, zuřící na státním zastupitelství. Nechápu logiku ministerského předsedy Nečase: státní zástupci prý mají bojovat se zločinci a ne sami mezi sebou! Jako by se to v tomto státě vzájemně vylučovalo, píše Macek. Nešetří však ani vládu jako celek.

Doktor Macek: Lidský odpad vysává rozpočet a vláda zvyšuje daně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Premiér Petr Nečas (ODS) prohlásil, že by se vyšetřovatelé neměli hádat mezi sebou a místo toho by se měli zaměřit na prošetřování zločinů. Autor má ovšem za to, že tyto dvě věci se spolu vzájemně nevylučují.

Vláda je na propadnutí

„Skupiny napojené na veřejné penězovody jsou všechny stejné, lhostejno, zda jde o lidský odpad nebo univerzitní dony: dejte nám co nejvíce peněz a nechte nás dělat si s nimi, co sami uznáme za vhodné, a hlavně nás nekontrolujte, to zvládneme sami!“ píše Macek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

EU

Já teda nevím, ale vy máte dojem, že nyní v EU vše neurčují jen státy jako Německo, Francie? Možná máme právo veta, ale k čemu nám je to dobré, když nám EU diktuje vše a čím dál víc má tendenci zasahovat i do soukromí lidí? Nebo to vše se děje, protože naší zástupci v EU jsou k ničemu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Benešovy čisté ruce, europřirážka a brněnská „Schweinerei“. Sjezd Sudeťáků začal

4:40 Benešovy čisté ruce, europřirážka a brněnská „Schweinerei“. Sjezd Sudeťáků začal

„Chtějí prostě zvrátit Benešovy dekrety. Sudetoněmecký landsmanšaft to nedělá napřímo, má jinou takt…