Doktor Macek glosuje Franze: Když máte chřipku...

25.01.2013 9:41

Neúnavný glosátor Miroslav Macek má tragikomický pocit z končící prezidentské kampaně. „Pokřik, povyk a řev české samolibé 'kulturní fronty' se dá shrnout do jediné věty: Je přece zapotřebí zvolit prezidenta, který nebude zemi rozdělovat, ale spojovat, vy omezenci, blbci, hulváti, opilci a kreténi, kteří nebudete volit Karla Schwarzenberga!" píše se znatelnou ironií na svém webu Viditelný Macek.

Doktor Macek glosuje Franze: Když máte chřipku...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Živé vysílání z divadla Hybernia v Praze přineslo finální utkání Miloše Zemana a Karla Schwarzenberga v boji o Hrad

Macek glosuje výrok neúspěšného kandidáta, který nepostoupil z prvního kola, Vladimíra Franze, jenž vyjádřil podporu Miloši Zemanovi (SPOZ), ačkoli ani jeden kandidát není „jeho" kandidátem. „Je před námi druhé kolo prezidentské volby, ve kterém mám jako občan na výběr mezi prasečí a ptačí chřipkou," řekl Franz.

Miroslav Macek k tomuto výroku dodává: „V době chřipkové epidemie je nejlépe nikam nechodit, jinak jste spoluodpovědní za její šíření..." Nabádá občany nepřímo k tomu, aby k volbám vůbec nechodili.

V sobotu bude jasno

O příští hlavě státu se rozhodne už během dnešního a zítřejšího dne. V pátek ve dvě hodiny se otevřou volební místnosti. V sobotu po druhé hodině začne sčítání výsledků a o vítězi by mělo být jasno během několika málo hodin.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: adr

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Čeho se ČT bojí? Proč to tajíte? Okamura řádil jako černá ruka

15:39 Čeho se ČT bojí? Proč to tajíte? Okamura řádil jako černá ruka

Rozprava v Poslanecké sněmovně patřila neschváleným výročním zprávám České televize. Řešil se i uzav…