Doktor Macek se vysmívá Kalouskovi: Počestného křesťana ničí estébáčtí provokatéři

14.7.2012 7:06 dop.

Doktor Miroslav Macek se na svém blogu znovu pouští do Miroslava Kalouska. Ministra financí tentokrát „jakoby“ obhajuje, ovšem je zjevné, že slova o počestném křesťanovi, co chce policistům přátelsky po telefonu přát dobrý den, jsou míněna ironicky. Tento týden je to už potřetí.

Doktor Macek se vysmívá Kalouskovi: Počestného křesťana ničí estébáčtí provokatéři
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Doktor Macek se opět naváží do ministra financí Kalouska. Tentokrát jej ironicky „obhajuje“ proti policejní zvůli. „To je hrozné, co všechno si ti estébáčtí provokatéři vymýšlejí na počestného křesťana a pravdomluvného ministra financí Kalouska!,“ stěžuje si na svém blogu. Pozastavuje se nad tím, že ministr financí už ani nesmí policejním vyšetřovatelům zavolat a jen tak jim popřát dobrý den.

Macek si Kalouska v posledním týdnu oblíbil ještě víc než obvykle. V úterý si vzal na paškál ministrovo tvrzení, že letouny CASA byly „tajné unikáty“. „Je pravda, že takových unikátů ministerstvo obrany, když tam fungoval právě Kalousek, nakoupilo spoustu: kupříkladu padáky, které nefungovaly…,“ setřel jej Macek.

Ve čtvrtek se pozastavoval nad jeho zmínkou o Antonínu Baudyšovi, kterému dělal na ministerstvu náměstka. Kalousek vehementně popíral fámu, že by Baudyš při cestování letadlem sám omylem prostřelil trup letounu. „Protože Kalouskovi věřím, musím konstatovat, že Baudyš byl lhář: mně osobně (byli jsme spolu ve federální vládě a kanceláře jsme měli ve stejném křídle) totiž z očí do očí říkal, že tak opravdu učinil on…,“ napsal k tomu Macek.


 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: javTento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Mrtvé děti ve sklepě, zkorumpovaný Biden? „Nevadí, Trump je horší.“ Nenávist dostoupila vrcholu

12:40 Mrtvé děti ve sklepě, zkorumpovaný Biden? „Nevadí, Trump je horší.“ Nenávist dostoupila vrcholu

Spojené státy jsou roztříštěné v mnoha ohledech a jen těžko lze udržet Američany pohromadě, pokud bu…