Doktor Macek voličům Fischera: Vy vůbec nevíte, koho to volíte

16.02.2012 21:25

Miroslav Macek apeluje na občany: vůdce smečky se nevolí, ale vybírá, podobně jako prezident. Podle něj je sice pěkné, že lide upřednostňují „nestranické“ kandidáty na hlavu státu, neuvědomují si ale, že volí někoho, kdo se součástí politiky stane právě po zvolení.

Doktor Macek voličům Fischera: Vy vůbec nevíte, koho to volíte
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek
reklama

Miroslav Macek pochválil na svém blogu Čechy za jejich postup pří vybírání příštího prezidenta. Ovšem jen ironicky. „Moc se mi líbí, kterak podle posledních - a to velmi předčasných - preferencí kandidátů na prezidenta, odpovídající (česky: respondenti) upřednostnili "nestranické" kandidáty, aby tak dali najevo svoji nevůli současnému establishmentu,“ uvedl v nadsázce.

„Aniž by si uvědomovali, že volí establishment příští. A v případě Fischera i ten minulý, ale to už je dávno a hlavně platí u nás přece, že kdo nic nedělá, ten nic nepokazí,“ dodal Macek, bývalý místopředseda ODS.

Podle něj by si lidé měli uvědomit, co to ve skutečnosti znamená, že nyní bude přímá volba prezidenta. „Proboha, kdy už si lidé konečně uvědomí, že vůdce smečky se nevolí, ale vybírá (z jednoho zcela nepopiratelného kandidáta), a to podle toho, jak umí ochránit svoji smečku v dobách ohrožení a nikoliv v letech tučných... To umí každý ňouma, byť by se jmenoval jakkoliv, třeba i Švejnar,“ narážel na dalšího kandidáta na prezidenta.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pan
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

21:55 Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

Na lidi, kteří nedodržují vládní opatření v boji proti koronaviru, apeluje na instagramu bývalá mode…