Doktorka Samková po nočním útoku na Londýn: Zavřete mešity, zakažte muslimské náboženské spolky. Všechny a teď. Pak vznesla přání ohledně revolveru

04.06.2017 11:03

Další teroristické útoky v Londýně vyvolávají velké reakce. Lidé dávají najevo, že už mají lidově řečeno všeho „plné zuby“. K teroristickým útokům se na sociální sítích vyjádřila například i advokátka, občanská aktivistka a politička Klára Samková. „Předpokládám, že jste už všichni po ránu semknutí a nezastrašení,“ píše Klára Samková.

Doktorka Samková po nočním útoku na Londýn: Zavřete mešity, zakažte muslimské náboženské spolky. Všechny a teď. Pak vznesla přání ohledně revolveru
Foto: Hans Štembera
Popisek: Klára Samková
reklama

Klára Samková se do toho na sociálních sítích názorově opravdu „opřela“. „Předpokládám, že jste už všichni po ránu semknutí a nezastrašení. Nicméně kdyby nááááhodou ve vás přece jen zbyly stopy sebezáchovy, dovolila bych si navrhnout přece jen nějaká operativní řešení, která by měla vláda učinit – alespoň ta naše,“ píše Samková.

Advokátka navrhuje například zavřít všechny mešity a muslimské náboženské spolky. „Všechny a teď,“ píše rázně Samková s tím, že by zakázala také propagaci islámu, a to prý jakoukoliv, přímou i nepřímou. Klára Samková se vyjádřila i k halal potravinám. Označení halal potravin by prý také zakázala. „Ano, tak je to jednoduché,“ píše advokátka a dodává, že by zakázala i halal porážky.

„Červený kříž a další obdobné organizace: masově rozběhnout kurzy první pomoci. Pro děti, mládež, pracovní kolektivy, dospělé. V součinnosti s Českou televizí proškolit národ,“ píše Samková s tím, že ani toto by rozhodně neodkládala.

A obrací se také k poslancům. „Poslanci: změnit zákon tak, aby ženám bylo podstatně dostupnější získat zbrojní pas na revolver,“ píše. „Ne, těch milion blbostí, které jsou uměle narvané do znalostních požadavků na zbrojní průkaz fakt není nutné ovládat. Mají za úkol lidi od získání ‚zbrojáku‘ odradit, nikoliv zajistit kvalifikované zacházení se zbraněmi,“ pokračuje Klára Samková a vzkazuje: Zapomeňte na jakékoliv odzbrojování národa.

„Možná by stálo za to, aby naše policie místo šrotování bavoráků prošla po Václavském náměstí a začala aktivně zjišťovat, proč to tam večer vypadá jako v bordelu nějaké pseudoorientální despocie a co tam ty týpky exotických zjevů pohledávají,“ přeje si Klára Samková s tím, že by bylo dobré zjistit, na základě čeho se zdržují v ČR. „Děkuji, jdu snít dál,“ napsala na závěr svého příspěvku.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: David Hora

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Češi, spojenci Hitlera. Zloději a lokajové. Rusové přitvrdili a zaskočili

6:03 Češi, spojenci Hitlera. Zloději a lokajové. Rusové přitvrdili a zaskočili

Česko nikdy nebylo zemí Rusku přátelskou. Tak začíná video nacionalistických ruských youtuberů sdruž…