Dorazit ho na místě. Pavel Novotný „vyřešil“ vraždu ve Zlíně

28.07.2022 12:04 | Ze sítí
autor: mp

V Krajském úřadě ve Zlíně došlo k tragédii. Do budovy vtrhl muž, podle informací ČTK tu zastřelil svou bývalou přítelkyni a posléze se i sám pokusil o sebevraždu. Momentálně je v nemocnici.

Dorazit ho na místě. Pavel Novotný „vyřešil“ vraždu ve Zlíně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policejní vůz, ilustrační foto

Policie České republiky přišla s oznámením, že devětadvacetiletý muž vytáhl v Krajském úřadě ve Zlíně zbraň na svou bývalou přítelkyni a zastřelil ji. 

„V budově krajského úřadu ve Zlíně došlo ke střelbě. 29letý muž zastřelil svoji bývalou partnerku, zaměstnankyni úřadu, a následně se neúspěšně pokusil o sebevraždu. Žena na místě zemřela, střelec je pod dohledem policie v nemocnici. Více informací poskytneme, jakmile to bude možné,“ upozornili strážci zákona na sociální síti Twitter.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Justice

Pane Rajchl, mám na vás dotaz k vaší poznámce: Byla by to dokonalá ukázka stavu justice v naší zemi. V jakém stavu je podle vás justice v zemi? Funguje podle vás nezávisle? A jestli ne, co uděláte pokud něco?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Udivení občané si posílají, co vyrobil Český rozhlas

9:10 Udivení občané si posílají, co vyrobil Český rozhlas

Veřejnoprávní Radio Wave oživilo pojem z minulé dekády – tzv. „kulturní apropriaci“. Pořad, v němž m…