Dozrála ve mě nasranost, vzkázal herec Vojta Dyk a zaútočil na prezidenta

28.10.2016 8:17

K protestům proti situaci v české politice se rozhodl připojit také herec a muzikant Vojta Dyk. O důvodech hovořil ve videu, které zveřejnil server Reflex.cz.

Dozrála ve mě nasranost, vzkázal herec Vojta Dyk a zaútočil na prezidenta
Foto: Hans Štembera
Popisek: Beseda v rámci projektu Názorování. Tématem byla volba prezidenta republiky

„Připojil jsem se k tomu z několika důvodů. Jeden z nich je, že jsem se už dlouho ničeho aktivně neúčastnil. A vlastně mi to začalo trochu chybět,“ přiznává Dyk první důvod.

A přidal i druhý důvod. „Ten je ten, že ve mně dozrála zloba a nasranost k předním představitelům našeho státu. Mám pocit, že vedou náš stát někam, kam já si to osobně nepřeju. A zároveň chci říct, že ta zloba a nasranost se u mě proměnily spíš v agilnost a snahu přesvědčit ostatní, aby se nebáli projevit svůj názor,“ uvedl.

Podle jeho názoru nelze říkat, že je všechno jedno a že stejně si nahoře budou dělat, co chtějí. „To tak není, protože prostě přece jenom jste si před 26 rokama nastolili jakousi formu demokracie. A mám pocit, že principy demokracie by se měly nějakým způsobem dodržovat a přinejmenším aspoň nelhat,“ dodal Dyk.

Celé video je ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zeman tvrdě účtoval u Soukupa: Frustrovaní, poražení. Shromáždění neúspěšných na Letné. Kalousek na Hrad? Proboha, co ti lidi volají...

22:10 Zeman tvrdě účtoval u Soukupa: Frustrovaní, poražení. Shromáždění neúspěšných na Letné. Kalousek na Hrad? Proboha, co ti lidi volají...

Demonstrace na Letné byla shromážděním neúspěšných, kteří prohráli ve volbách. Pronesl to ve čtvrteč…