Drábek umí zázraky, diví se matematik zázraku v Hyde Parku

06.10.2012 15:15

Zázračného výsledku ministra práce a sociálních věcí Jaromíra Drábka v pořadu Hyde park na ČT si všiml i matematik a programátor Michal Škop. Je podle něj jasné, že se stal zázrak, jelikož křesťanům se zázraky dějí.

Drábek umí zázraky, diví se matematik zázraku v Hyde Parku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaromír Drábek

„Nejsem první, kdo si všiml zázračného vystoupení p. Drábka v Hyde Parku na ČT 4.10.2012. Ale podíval jsem se na ty výsledky podrobněji a skutečně lze říci, že p. Drábek je zajisté dobrý křesťan mezi samými dobrými křesťany (jako třeba jeho stranický šéf p. Kalousek) a těm se jistě zázraky dějí častěji než nám, obyčejným lidem,“ konstatuje Škop.

Přestože podle průzkumů má Drábek důvěru jen 9 procent občanů, zde získal 67 procent pozitivních hlasů. „Zázrak je to i proto, že je to teprve 3. z 9 politiků vládních stran za poslední 3 měsíce s hydeparským hlasováním nad 50 %, přičemž jednou to byl svérázný p. Kubera a jednou podobně zázračný exministr Besser také z TOP09+STAN,“ pokračuje Škop.

Navíc zde hlasovalo o 50 procent více lidí než obvykle. „Tenhle zázrak vyrazil dech i lidem z ČT, kteří grafy, jak se hlasování vyvíjelo, na konec pořadu ukázali. Asi si nechtěli nechat takový zázrak jen pro sebe. Neměli bychom se ještě pokusit p. Drábka přesvědčit, aby zůstal? Přeci jen člověk, který umí zázraky, to se hodí,“ dodal programátor.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: joh

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kocáb šokoval: Kdyby v roce 1989 lidé o demokracii hlasovali, asi by neprošla

21:04 Kocáb šokoval: Kdyby v roce 1989 lidé o demokracii hlasovali, asi by neprošla

Zpěvák a politik Michael Kocáb, o němž bylo v posledních dnech často slyšet především v souvislosti …