Drábek umí zázraky, diví se matematik zázraku v Hyde Parku

06.10.2012 15:15

Zázračného výsledku ministra práce a sociálních věcí Jaromíra Drábka v pořadu Hyde park na ČT si všiml i matematik a programátor Michal Škop. Je podle něj jasné, že se stal zázrak, jelikož křesťanům se zázraky dějí.

Drábek umí zázraky, diví se matematik zázraku v Hyde Parku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaromír Drábek
reklama

„Nejsem první, kdo si všiml zázračného vystoupení p. Drábka v Hyde Parku na ČT 4.10.2012. Ale podíval jsem se na ty výsledky podrobněji a skutečně lze říci, že p. Drábek je zajisté dobrý křesťan mezi samými dobrými křesťany (jako třeba jeho stranický šéf p. Kalousek) a těm se jistě zázraky dějí častěji než nám, obyčejným lidem,“ konstatuje Škop.

Přestože podle průzkumů má Drábek důvěru jen 9 procent občanů, zde získal 67 procent pozitivních hlasů. „Zázrak je to i proto, že je to teprve 3. z 9 politiků vládních stran za poslední 3 měsíce s hydeparským hlasováním nad 50 %, přičemž jednou to byl svérázný p. Kubera a jednou podobně zázračný exministr Besser také z TOP09+STAN,“ pokračuje Škop.

Navíc zde hlasovalo o 50 procent více lidí než obvykle. „Tenhle zázrak vyrazil dech i lidem z ČT, kteří grafy, jak se hlasování vyvíjelo, na konec pořadu ukázali. Asi si nechtěli nechat takový zázrak jen pro sebe. Neměli bychom se ještě pokusit p. Drábka přesvědčit, aby zůstal? Přeci jen člověk, který umí zázraky, to se hodí,“ dodal programátor.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: joh

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hm. Jak to myslíte? Protažený obličej Tvarůžkové v mimořádném vysílání k ruským agentům

22:11 Hm. Jak to myslíte? Protažený obličej Tvarůžkové v mimořádném vysílání k ruským agentům

Sobotní večer je vysílání ČT 24 kompetně věnováno kauze ruského podílu na výbuchu muničáku ve Vrběti…