Drsná výzva dobrovolnicím od JXD: Spěchejte do Německa tišit sexuální nadrženost azylantů

10.01.2016 9:21

Naprosto bez servítků zareagoval na silvestrovské nepokoje v Kolíně nad Rýnem komentátor serveru Reflex.cz Jiří X. Doležal.

Drsná výzva dobrovolnicím od JXD: Spěchejte do Německa tišit sexuální nadrženost azylantů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří X. Doležal

„Nepokoje, které o novoroční noci zachvátily řadu západoevropských měst a kulminovaly v Kolíně nad Rýnem, ukázaly, že ubohé azylanty žene k výtržnostem cosi více než pochopitelného a lidského: Sexuální nadrženost! A to je třeba změnit!“ poznamenal k mnoha sexuálním útokům na ženy, které se odehrály o silvestru, Doležal.

„Vyzývám všechny české proimigrační dobrovolnice, aby sbalily batůžek a urychleně odspěchaly do Německa do uprchlických táborů. A tam ze všech svých sil tišily ten sexuální drive, který mladé azylanty žene k sexuálním výtržnostem,“ uvedl bez skrupulí Doležal. S ironií poznamenal, že myšlenku podporuje odborový svaz hamburských pasáků, kteří budou humanitární misi koordinovat a přidělovat jednotlivým dobrovolnicím skupinky azylantů. 

  • Původní text ZDE

Podle svých slov se hodlá obrátit i na nadaci Člověk v tísni, aby pro dobrovolnice vypsali sbírku na kondomy a lubrikant, či na Amnesty International, aby dobrovolnice byly sváženy speciálními autobusy. 

„Je samozřejmě určité – malé – riziko, že dobrovolnice něco chytí. Sexuální mise nese svá neoddiskutovatelná rizika, a kapavka z divokých hor Kurdistánu může být úporná. Proto soudím, že by dobrovolnice po návratu měly dostat stejnou zdravotní péči a kompletní support, jakému se těší naši vojenští veteráni ze zahraničních misí. I ony budou hájit zájmy naší vlasti – a tak je úplně jedno, že tak budou činit beze zbraně, ale svým klínem,“ uzavřel Doležal s výzvou, aby holky neváhaly a položily na oltář multikulturalismu svá bělostná těla.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vojtěchu, vraťte diplom. Znásilňování práva, stále dokola. Pánové nahoře nás záměrně udržují ve strachu, myslí si advokátka Zwyrtek Hamplová

20:25 Vojtěchu, vraťte diplom. Znásilňování práva, stále dokola. Pánové nahoře nás záměrně udržují ve strachu, myslí si advokátka Zwyrtek Hamplová

„Nedej bože, to tvoří po večerech sami?“ Známá a oceňovaná advokátka Jana Zwyrtek Hamplová kroutí hl…