Drsný vzkaz uprchlíkům od Jožo Ráže: Slovensko vám nic nedluží!

03.03.2017 14:10 | Zprávy

Populární zpěvák Jožo Ráž v rozhovoru pro slovenský server ParlamentnéListy.sk vyslal jasný vzkaz všem politikům. Domnívá se, že se dnešní svět nachází ve velmi problematické situaci a tu je třeba řešit. Stávající slovenský premiér Robert Fico má prý v tomto zpěvákovu důvěru. Opoziční politiky však vnímá jak neschopné rozvraceče. Zmínil i uprchlíky, Spojené státy a Rusko.

Drsný vzkaz uprchlíkům od Jožo Ráže: Slovensko vám nic nedluží!
Foto: ReproFoto: DVTV
Popisek: Slovenský zpěvák Jožo Ráž

„Jsme ve velmi složité situaci a to nejen Slovensko, ale celý svět. Vládu, kterou máme, respektuji. Fica považuji za nejlepšího z těch politiků, kteří jsou k dispozici, a držím mu pěsti. A ti ostatní rozvraceči, těch je mi líto,“ prohlásil Ráž.

V minulosti už slovenské politiky kritizoval a nařkl slovenskou politickou scénu, že je propojená se zdejšími oligarchy. Jde to vůbec změnit? Ráž určitou cestu vidí snad jen v nastolení osvícené diktatury, která by to změnila. „Musela by nastat osvícená diktatura a velmi tvrdé sankce. Ani to by možná nepomohlo, ale jiné řešení nevidím,“ doplnil Ráž.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Ing. Zbyněk Stanjura byl položen dotaz

Dostupné bydlení

Když je pro vás takovou prioritou, proč jste to víc neřešili už teď? Nebo podle vás jste udělali maximum a to, že není bydlení nebo je pro většinu lidí nedostupné je výsledek? Já už mám dojem, že vy politici o dostupném bydlení jen mluvíte a problém narůstá!

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trest smrti. Odměna přes 2 miliony korun. Vyšetřování Kirkovy vraždy se rozjelo

7:50 Trest smrti. Odměna přes 2 miliony korun. Vyšetřování Kirkovy vraždy se rozjelo

FBI nabídla odměnu 100 000 dolarů za informace vedoucí k zatčení vraha pravicového aktivisty Charlie…