Ekonom, kterého vyhodil Prymula, promluvil na akci chvilek: Vládnutí dosáhlo takové úrovně, že i vědci musejí vyjádřit názor

16.11.2020 19:09 | Zprávy
autor: jav

On-line demonstraci Milionu chvilek pozdravil také Daniel Münich. Ekonom, který na jaře radil krizovému štábu a do veřejného povědomí se zapsal tím, že jej Roman Prymula vykázal z jeho jednání, byl podle chvilkařů tím, který už na jaře předpovídal, jak to dopadne.

Ekonom, kterého vyhodil Prymula, promluvil na akci chvilek: Vládnutí dosáhlo takové úrovně, že i vědci musejí vyjádřit názor
Foto: Screen Facebook
Popisek: Ekonom Daniel Munich

Daniel Münich vystupoval na jaře ve vládním epidemiologickém týmu jako poradce pro ekonomiku. Kromě toho ale řadu výstupů skupiny kritizoval na Facebooku i v médiích, a v souvislosti s tím byl z jednoho z jednání vyhozen Romanem Prymulou, tehdy náměstkem ministra zdravotnictví, který jednání řídil. „Ano, je to pravda. Laboratorní skupina se snaží řešit veškeré otázky související s laboratorní diagnostikou koronaviru. Pan Münich pouze všechny masmediálně dehonestuje,“ uvedl k tomu tehdy Prymula.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Foldyna

Pane předsedo, co uděláte s Foldynou? Nemyslíte, že by měl urychleně vysvětlit, proč byl vykázán z domu a proč mu policie zabavila zbraně? A jestli se prokáže, že se dopustil domácího násilí, doufám, že ho neprodleně vysloužíte ze strany a budete po něm požadovat rezignaci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Robejšek: Evropa už na podporu Ukrajiny nemá

20:00 Robejšek: Evropa už na podporu Ukrajiny nemá

Evropská politika se změnila v povrchní talk show bez reálných výsledků a NATO nemá kapacity ani och…