Ester Ledecká? To byste se divila! Důležité a kladné svědectví o hvězdě našeho sportu

18.02.2018 22:57

Vítězství Ester Ledecké nejen rezonuje v českých a zahraničních médiích ve smyslu fascinujícího zlatého výkonu v superobřím slalomu na OH, ohlasy se ozývají i z akademických sfér. Proděkan fakulty vysoké školy, kterou Ledecká studuje, vyzval studenty, aby si z ní vzali příklad ,,i v oblasti studia".

Ester Ledecká? To byste se divila! Důležité a kladné svědectví o hvězdě našeho sportu
Foto: Repro Youtube
Popisek: Ester Ledecká

Radim Valenčík, politický komentátor a proděkan Vysoké školy finanční a správní na svém Facebooku vyzval všechny studenty, aby si z ní vzali příklad i v rámci studií. Ester Ledecká, zlatá olympionička, studovala marketingovou komunikaci právě na VŠHS. Pro univerzitu také natočila reklamní spot týkající se pohledu do zákulisí univerzity. Ve spotu Ester Ledecká vyzdvihuje přednosti univerzity, která jí dává šanci skloubit školu s osobním, sportovním životem a zároveň ji vědomostně obohacuje.

Výzva Radima Valenčíka adresovaná studentům se setkala s okamžitou odezvou na úkor úrovně kvality studia. Účastnice diskuse pod facebookovým příspěvkem se ohradila: „Také moc gratuluji, ale s tím studiem??? Známe, jak studovali  Verešová, Kubelková, Jágr, Gottová... Při zemi, Radime,“ píše v diskusi. Na to promptně reaguje současná rektorka školy Bohuslava Šenkýřová: „Tak to byste se divila! Není talent jen ve sportu, ale bojuje i ve škole o co nejlepší známky. Nepodezírejte hned každého. Být Ledeckou, tak za to přirovnání Vás…,“ uvedla.

O rozruch v souvislosti s Ledeckou se postaral také novinář, který rozpálil její fanoušky doběla. A pokračuje v kritice i po jejím olympijském zlatu. Redaktora ČRo Miroslava Bureše stále rozčiluje to, že česká reprezentantka ve snowboardu a v alpském lyžování odmítala v dějišti her poskytovat novinářům rozhovory, které jsou podle jeho názoru i pro ni velmi přínosné. Za svá slova byl od některých fanoušků mladé sportovkyně velmi kritizován. Podle některých je jejím hlavním cílem soustředit se na vítězství. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: sla

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

My se k paktu o migraci nepřipojili, ale země okolo nás ano. Když do nich budou proudit desítky tisíc migrantů... Komentátorka řekla na kamery něco pro Čechy velmi mrazivého

17:04 My se k paktu o migraci nepřipojili, ale země okolo nás ano. Když do nich budou proudit desítky tisíc migrantů... Komentátorka řekla na kamery něco pro Čechy velmi mrazivého

Do svého pořadu Podtrženo sečteno na XTV si Luboš Xaver Veselý pozval znovu komentátorku Karolinu St…