Exdiplomat od Schwarzenberga burcoval z ČT: Ty naše fašizoidní tendence je třeba potlačovat. Uprchlíky integrovat, ať tu neudělají ghetta

17.08.2015 19:17 | Zprávy
autor: vef

Hostem pondělního pořadu Interview ČT24 byl bývalý velvyslanec v Izraeli a exnáměstek Karla Schwazenberga z ministerstva zahraničí Tomáš Pojar. Hlavním tématem byla ilegální imigrace. Podle něj bychom měli být v Evropské unii více slyšet a snažit se přijít na řešení.

Exdiplomat od Schwarzenberga burcoval z ČT: Ty naše fašizoidní tendence je třeba potlačovat. Uprchlíky integrovat, ať tu neudělají ghetta
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomáš Pojar

„Je třeba na všechny ty naše tendence, fašizoidní nálady poukazovat a potlačovat je. To však automaticky neznamená, že budeme říkat, že problém imigrace neexistuje,“ uvedl Pojar. 

Pojar mimo jiné ocenil, že v našem Parlamentu nemáme žádnou xenofobní či fašizoidní stranu, jako je tomu například v Maďarsku a Řecku. „Neříkám, že jsme imunní,“ řekl však k hnutí Úsvit, které je podle něj populistickou stranou. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Bartoš: Vláda připravila samoživitele a seniory o podporu v bydlení

Jak jako? Víte, mě to přijde, že se téma bydlení jako problém jen omílá, ale v podstatě se pro lidi nic nemění a je dostupné čím dál míň – kapacitně i finančně, pro většinu lidí nejen pro samoživitele nebo seniory.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Platíte zbytečně stovky navíc. Operátoři vás „holí“. Tady je trik

20:25 Platíte zbytečně stovky navíc. Operátoři vás „holí“. Tady je trik

Mobilní operátoři svým věrným klientům internet častokrát nabízejí co nejdráž a zkoušejí, kolik peně…